Ahmet Kural Sıla İle Kavga Ettiği Evini Satıyor

Ünlü oyunca Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla arasında yaşanan kavganın davası sonuçlandı. Davadan sonra Ahmet Kural kavganın yaşandığı evi satma kararı aldı!

EMLAK MAGAZİN 02.05.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:16 SERHATMEDYA

Ünlü oyunca Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla arasında yaşanan kavganın davası sonuçlandı. Davadan sonra Ahmet Kural kavganın yaşandığı evi satma kararı aldı!

Magazin basınının gündemine bomba gibi düşen AHmat Kural ve Sıla'nın darp olayı hakkında açıklanan davada ilk karar açıkladı. Ahmet Kural suçlu bulundu ve mahkeme Ahmet Kural'a hapis cezası verdi. Kural'ın avukatı karara itiraz edeceklerini açıklarken Ahmet Kural ile yeni bir yaşama başlamak için evini değiştirme kararı aldı. Sıla'nın Darp Edildiği İddia Edilen Villa Satışa Çıktı! Ünlü şarkıcı Sıla'nın darp edildiğini iddia ettiği, Ahmet Kural'ın Zekariyaköy'de yer alan villasını satışa çıkardığı iddia edildi. Çok uzun yıllardır bu evde yaşadığı öğrenilen Ahmet Kural'ın satış kararına çok üzüldüğü ancak yeni bir hayata başlamak adına mutlaka bu evi elden çıkarmak istediği öğrenildi. Zekeriyaköy'de bulunan villayı satışa çıkaran Ahmet Kural'ın kendisine Sarıyer'de ev aldığı açıklandı. Ahmet Kural Zekeriyaköy'den Sarıyer'e TaşınıyorAhmet Kural'ın taşınma için Sarıyer'den ev aradığı, Sarıyer sırtlarında yer alan iki katlı bir villayı beğenerek evi almak için girişimlere başladığı öğrenildi. Kısa sürede taşınmaya hazırlandığı iddia edilen Ahmet Kural'ın bir an önce evinden taşınmak istediği belirtiliyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@