Ajda Pekkan Süper Lüks Villasına Dikim Atölyesi Kurdu!

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, sahne kıyafetlerinin dikilmesi için süper lüks villasına dikim atölyesi yaptırdı. Pekkan, kendi evinde hazırlanan kıyafetlerle sahneye çıkacak.

Emlak Magazin 22.01.2022 - 10:23 22.01.2022 - 10:23 Büşra Uluşen

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan koronavirüs salgını nedeniyle evde daha çok vakit geçiriyor. Bu dönemde evinde değişiklikler yapmaya karar veren sanatçı, artık mağazalarda kıyafet aramaktan yoruldu. Bu yüzden süper lüks villasına bir dikim atölyesi kurdurarak artık neredeyse tüm kıyafetlerini burada diktirecek. 

LÜKS VİLLAYA DİKİM ATÖLYESİ KURDURDU

Süperstar lakaplı Ajda Pekkan, ilerleyen yaşı nedeniyle artık mağaza mağaza gezip kıyafet aramayı tercih etmiyor. Pandeminin de olması nedeniyle insanlarla yakın temas kurmaktan kaçınan 75 yaşındaki sanatçı, evine bir dikim atölyesi kurdurarak bu dertten kurtuldu. Pekkan, tarzına ve dikimine çok güvendiği bir terziyi işe alarak atölyesinde çalışmaya başlattı. 

ajda pekkanın evi

NUR YERLİTAŞ'IN ÖLÜMÜNDEN SONRA İLK KEZ

Bilindiği üzere Ajda Pekkan'ın sahne kıyafetlerini yıllardır yakın dostu Nur Yerlitaş tasarlayıp dikiyordu. Ancak Yerlitaş'ın hayatını kaybetmesi ardından Pekkan boşluğa düşmüş ve bir daha hiçbir modacıyla çalışmamıştı.

Ajda Pekkan şimdi ise kendi tasarladığı kıyafetleri kendi evinde özel terzisine diktirecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@