Ajda Pekkan'ın 8 Milyon Liralık Villası Müze Haline Geldi!

Uzun süredir Ajda Pekkan tarafından satılmaya çalışılan 8 milyon liralık lüks villa ünlü sanatçının hayranları tarafından müze haline getirildi! 8 miyon 750 bin liralık rekor fiyatla villasını satışa çıkaran Ajda Pekkan bir türlü alıcı bulamadı.

Emlak Magazin 14.06.2019 - 13:30 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Uzun süredir Ajda Pekkan tarafından satılmaya çalışılan 8 milyon liralık lüks villa ünlü sanatçının hayranları tarafından müze haline getirildi!

8 miyon 750 bin liralık rekor fiyatla villasını satışa çıkaran Ajda Pekkan bir türlü alıcı bulamadı. Villayı her gün onlarca kişinin ziyaret ettiği öğrenilirken Ajda Pekkan'ın yaşananlardan büyük rahatsızlık duyduğu ve emlakçıya acil satış talimatı verdiği iddia edildi. Vatandaş Villayı Almak İçin Değil, Gezmek İçin Geliyor! Ajda Pekkan'ın yakın dostlarına "villam müze oldu" şeklinde şikayette bulunduğu belirtilirken“Ev müzeye döndü. Her hafta onlarca kişi gelmek istiyor. Arada hayranlarım da var. Ama satış yok" dediği öğrenildi. Yaklaşık 2 yıldır satışta olan villayı bu süre zarfından rekor kişi ziyaret ederken emlakçıların sürekli olarak villaya müşteri taşıdığı ama villayı gezen kişilerin sonra geri dönüş yapmadığı söyleniyor. Birbirinden lüks özelliklere sahip olan lüks villanın kendisine ait özel bir yüzme havuzu da bulunuyor. İşte o dillere destan olan rekor fiyata satışa çıkan lüks villa;

Lüks villa yemyeşil bir bahçenin içerisinde yer alırken kendisine ait özel bir yüzme havuzu da bulunuyor...

Lüks villanın banyosu da görenleri kendisine hayran bırakıyor

Villanın mutfağı ise sade ve şık bir şekilde döşenmiş 

 Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@