AK Parti Resmen Açıkladı! EYT 2022'de TBMM'ye Geliyor

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu EYT ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu. TBMM gündemine gelmesi beklenen EYT için müjde verilecek diyen Akbaşoğlu 2022 yılını içinde dedi.

Gündem 17.01.2022 - 13:26 17.01.2022 - 13:27 Mustafa Karagöz

Emeklilikte Yaşa Takılanlar için son dakika açıklaması geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu bir televizyon programınd EYT konusunda açıklamalarda bulundu. Daha önce 2022 yılında EYT'nin mutlaka ele alınacağını ifade eden Akbaşoğlu yeni açıklamasında EYT'lilere müjde verileceğini ifade etti. İşte EYT konusunda son dakika açıklaması. 

AK PARTİ'DEN SON DAKİKA 2022 EYT MÜJDESİ

Esra Elönü tarafından sunulan Arafta Sorular programının son konuğu AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu oldu. AK Parti'nin çalışma yürüttüğü birçok konu hakkında açıklamalarda bulunan Akbaşoğlu salgın, ekonomi, yeni dönem çalışmalarına değindi. Açıklamalarının devamında EYT'ye değinen AK Partili Vekil, EYT için müjdenin Çalışma Bakanlığı tarafından açıklanacağını söyledi.

Akbaşoğlu konuşmasında ayrıca EYT'lilerin şu anda içinde bulunduğu durumun 2002 öncesi yasaya dayandığını ifade ederek 2022 yılı içinde EYT Müjdesi verileceğini ifade etti. EYT'ye dair açıklamalaarının devamında EYT konusunun AK Parti'den önceki döneme denk geldiğini söyleyen Akbaşoğlu , EYT'lilerin taleplerini bildiklerini AK Parti olarak toplumun bütün kesimlerinin taleplerini dinleyen ve onlara çözüm üreten bir durumdayız. dedi. 

EYT NE ZAMAN GELECEK? İŞTE O AÇIKLAMA

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu milyonları ilgilendiren Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili olarak ayrıca bir sıralama belirlediklerini söyledi. EYT'nin de sıralama içinde yer aldığını ifade edilerek "EYT'li kardeşlerimizin durumu çalışma programımızın içerisinde yer alıyor. İnşallah 2022 yılı içerisinde EYT'lilerle ilgili de ne yapacağımızın müjdesini, Çalışma Bakanımızla beraber paylaşacağız." açıklaması geldi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@