AK Parti ve İYİ Parti Grup Toplantısı Bugün Ne Zaman, Saat Kaçta Yapılıyor?

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise İYİ Parti Grup Toplantısı ile bugün halka seslenecek.

Gündem 22.12.2021 - 09:20 22.12.2021 - 09:20 Gülcan Özer

Dolar kurunda yaşanan dalgalanma sonrasında siyaset kulisleri de ısındı. Merkez Bankası tarafından Aralık ayı PPK toplantısı ile yapılan 100 baz puanlık faiz indirimi sonrasında dolar kuru 18,25 TL seviyesini görerek tüm zamanların rekorunu kırmıştı. 

Pazartesi gerçekleştirilen kabine toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan TL'ye destek paketi ile ise kur büyük bir hızla geri çekilmiş, en düşük 11 TL seviyesini görerek sonrasında 12 TL sınırında dengelenmişti. Ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında gözler bugün mecliste yapılacak grup toplantılarına çevrildi. 

AK PARTİ GRUP TOPLANTISI NE ZAMAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MECLİS KONUŞMASI BUGÜN SAAT KAÇTA?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün gerçekleştirilecek olan AK Parti grup toplantısında ulusa seslenecek. Cumhurbaşkanlığı İletişim Ofisi tarafından açıklanan Cumhurbaşkanı Günlük Programı kapsamında, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü programı kapsamında saat 12:00'de başlayacak AK Parti Grup Toplantısı'na katılacak. 

erdoğan günlük progrum

İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISI NE ZAMAN, MERAL AKŞENER GRUP KONUŞMASI BUGÜN SAAT KAÇTA?

Bugün mecliste grup toplantısı düzenleyecek olan partiler arasında İYİ Parti'de yer alıyor. İYİ Parti grup toplantısı, AK Parti'den önce yapılacak. Saat 10:30'ta başlayacak olan toplantı kapsamında Meral Akşener gündemi değerlendireceği grup toplantısı konuşmasını gerçekleştirecek. Meral Akşener'in özellikle de dolar kuru ve ekonomi başlıklarında yapacağı açıklamalar takip edecek. 

İYİ Parti'nin grup toplantısının sona ermesinin ardından AK Parti grup toplantısı yapılacak. Meral Akşener'in yapacağı açıklamalara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanıt verip vermeyeceği ise merak konusu oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@