AK Partili Numan Kurtulmuş: Türkiye Kadir'in Bu Yargılamada Bir Şekilde Kurtulmasını Bekliyor

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, bir takım etkinliklerde bulunmak için gitmiş olduğu Çorum'da gündemde yer alan Kadir Şeker olayına dair açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 14.02.2020 - 16:26 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, bir takım etkinliklerde bulunmak için gitmiş olduğu Çorum'da gündemde yer alan Kadir Şeker olayına dair açıklamalarda bulundu. Adalet temennisinde bulunan Numan Kurtulmuş tüm Türkiye'nin hassas bir şekilde davayı takip ettiğini bildirdi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Konya'da yaşanan bir kişinin ölümüyle sonuçlanan olaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Çorum'da gerçekleştirilen bazı etkinlikler kapsamında kentte bulunan Numan Kurtulmuş burada valilik binasını ziyaret etti. Ziyareti kapsamında basın mensuplarının karşısına çıkan Numan Kurtulmuş gündemde yer alan konu başlıklarına değindi.NUMAN KURTULMUŞ'TAN KADİR ŞEKER AÇIKLAMASIAçıklamalarının ardından basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, bir basın mensubunun sorduğu Kadir Şeker sorusuna yanıt verdi. Kadir Şeker hakkında devam eden bir soruşturma süreci olduğuna vurgu yapan Numan Kurtulmuş, tüm Türkiye'nin bu davayı çok hassas şekilde takip ettiğini belirtti. Numan Kurtulmuş konuşmasının devamında adaletin yerini bulmasını temenni ediyoruz diyerek şu açıklamada bulundu. "Tabii mahkeme safhasında, soruşturma aşamasında olan bir konu hakkında, 'Şöyledir, böyledir' diyerek bir şeyler söylemenin doğru olmadığı kanaatindeyim ama bütün Türkiye hassasiyetle buradan adaletin gerçekleşmesini ve gerçekten birisine yardım ederken bu sonuçla karşılaşan Kadir'in bu yargılamada bir şekilde kurtulmasını bekliyor. Dolayısıyla soruşturma devam ediyor. Vakit var, soruşturma zaman alacaktır."NE OLMUŞTU?Konya'da erkek arkadaşından şiddet görürken Kadir Şeker kadının yardımına koşmuştu. Kadının erkek arkadaşı ile boğuşmaya başlayan Kadir Şeker, boğuşma sırasında söz konusu şahsın ölümüne neden olmuştu. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@