Akaryakıt Zamları Sonrası İlaç Gibi Gelecek Kampanya! İş Bankası Aytemiz'den Yakıt Alana 50 TL Hediye Veriyor!

Benzin, motorin ve otogaz zamları sonrası akaryakıt istasyonları yeni kampanyalar düzenlemeye başladı. İş Bankası, yakıtını Aytemiz'den alanlara 50 TL hediye veriyor. Kampanya detayları haberimizde.

Finans 06.04.2022 - 09:09 06.04.2022 - 09:14 Büşra Uluşen

Akaryakıta peş peşe gelen zamlar sonrasında vatandaşlar otomobil kullanmaktan korkar oldu. Yüksek yakıt masrafları nedeniyle zor günler yaşayanlara İş Bankası'ndan yepyeni bir kampanya duyuruldu. 

Aytemiz ve Türkiye İş Bankası işbirliği ile oluşturulan kampanya, Maximum Kart sahipleri için kaçırılma bir fırsat olacak. 

AYTEMİZ KAZANDIRIYOR, İŞ BANKASI 50 TL HEDİYE VERİYOR!

Maximum Kart kullanıcıları, 01 Nisan - 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine yine Aytemiz istasyonlarında kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan, alışverişlerinden en az birini Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödeme ile yapanlara ise toplam 50 TL Maxipuan hediye edilecek.

Aytemiz ve İş Bankası'nın akaryakıt hediyesi kampanyasına katılmak içim Maximum  Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyayı bularak '' Katıl '' butonuna tıklanması yeterli olacak. 

Kart sahipleri kazandıkları hediye TL'leri 30 Haziran 2022 tarihine kadar Maximum üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanabilecekler. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 50 TL Maxipuan kazanabilecek.

is-bankasi-max

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

Kampanyadan yararlanılabilmesi için 01 Nisan - 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri 4 peşin akaryakıt veya otogaz alışverişi yapılması gerekiyor. 

Alışverişler mutlaka İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer POS cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmemektedir. 

Kazanılan Maxipuanlar 25 Mayıs 2022 tarihinde son kullanılan karta yükleniyor. Puanlar 30 Haziran 2022 tarihine kadar kullanılabilecek olup kullanılmadığı takdirde 01 Temmuz 2022 tarihinde silinecektir. 

Kampanyaya dahil olan istasyonları öğrenmek için Aytemiz'in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@