Akaryakıt Zamları Sonrası İlaç Gibi Gelecek! Petrol Ofisi Tek Sözünüze Anında 500 TL Hediye Veriyor

Petrol Ofisi, akaryakıt zamlarına direnerek müşterilerine muhteşem bir kampanya hazırladı. Petrol Ofisi, müşterilerine anında 500 TL vereceği kampanyasının detaylarını duyurdu.

Finans 04.01.2022 - 16:18 04.01.2022 - 16:18 Büşra Uluşen

Türkiye'nin en büyük akaryakıt şirketlerinden biri olan Petrol Ofisi yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca her ay 500 TL'lik yakıt alımını ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapma sözü verenler anında 500 TL hediye kazanacak. 

PETROL OFİSİNDEN 500 TL HEDİYE!

Petrol Ofisi'nden 12 ay boyunca her ay 500 TL'lik akaryakıt alımını ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapmaya söz verenler Petrol Ofisinden anında 500 TL hediye elde edecek. 

Kampanyaya katılım ile dahil olunmaktadır. ING Bireysel Kredi Kartı sahibi olan kişiler, ING Mobil kampanyalar bölümünden kampanyaya katılımlarını gerçekleştirebilecekler. 

petrol ofisi kampanya 3

PETROL OFİSİ 500 TL HEDİYE KAMPANYA ŞARTLARI 

Kampanyada 12 ay boyunca her ay 500 TL'lik yakıt alma zorunluluğu bulunmaktadır. Kampanya dönemi 12 ay olup, kampanyaya katılım yapılan ilk ay harcama sözünün yerine getirilmesi halinde 1. ay kabul edilir, yerine getirilemeyen durumlarda bir sonraki ay 1. ay olarak sayılır ve üzerine 11 ay daha kampanya devam eder. 

Sonraki süreçte harcama sözünün yerine getirilmemesi durumunda 12 aylık süre kesilmeden devam eder ve bu aylar eksik olarak hesaplanır. 

Kampanya süresince müşterilerden 12 ay boyunca her ay ING Kredi KArtı ile Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinde mobil ödeme yapmaları ve harcama tutarının en az 500 TL yakıt harcaması olması gerekir. 

Petrol Ofisi mobil uygulamasından ING Kart ile mobil ödeme yapılabilmesi için ING kart sahibinin Petrol Ofisi mobil uygulamasında mobil ödemeye tanımlı olması gerekmektedir. Petrol Ofisi mobil uygulaması cep telefonuna indirilerek, uygulamada yer alan ' Öde-Geç' sekmesindeki ' Mobil Öde-Geç' bölümüne yakıt harcaması yapılacak plaka ve ING kredi kartının kaydedilmesi gerekmektedir. 

petrol ofisi kampanya

Kampanyaya katılım sonrasında kampanyaya tanımlı ING kredi kartına '' PO Aylık Yakıtınız Bizden '' açıklamasıyla 500 TL hediye yatırılır. 

Kampanya süresinde belirlenen 12 ayın sonunda, 12 ay boyunca her ay ING Kredi KArtı ile Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme kullanılarak her ay en az 500 TL yakıt harcaması yapılmaması durumunda, harcama sözünün yerine getirilmediği aylar üzerinden hesaplama yapılarak '' PO Harcama Sözünüzü Geri Alın '' açıklamasıyla karta borç yansıtılmaktadır. Örneğin kampanya kapsamında yatırılan 500 TL, 5 ay harcama sözünün yerine getirilmemesi halinde geriye kalan 7 ay için (500/12)*7=291,6 TL şeklinde borç olarak yansıtılır. 

Kampanya 1 Aralık 2021 - 1 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir ve kampanyaya katılım 5000 müşteriyle sınırlıdır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@