Akaryakıta Beklenen İndirim Gelmesinin Ardından 50 TL’ye Varan Yeni Kampanyası Duyuruldu!

Akaryakıt fiyatlarında üst üste gelen zamlar sonrasında milyonlarca sürücü indirim bekliyordu. Beklenen indirim nihayet geldi! Üstelik bu kişiler indirim sonrası daha kârlı akaryakıt alabilecek!

Finans 21.05.2022 - 14:58 21.05.2022 - 15:02

Türkiye’de milyonlarca araç sahibi peş peşe gelen zamlar sonrasında indirim beklemeye başlamıştı. 21 Mayıs Cumartesi gününden itibaren uygulanacak 1.02 TL’lik indirim pompa fiyatlarına yansıya başladı. Akaryakıt fiyatlarında yaşanan bu artış sonrasında gelen indirim birçok sürücü tarafından memnuniyetle karşılandı. Öte yandan akaryakıt harcamalarına yönelik istasyonlardan ve bankalardan da yeni kampanyalar duyurulmaya başladı. 50 TL daha avantajlı şekilde akaryakıt almak için birçok sürücü Petrol Ofisi’ne akın ediyor!

Benzine İndirim Geldi!

Petrolde yaşanan fiyat artışları ve dolar kurundaki yükseliş sonrasında benzin fiyatlarına sadece iki gün arayla üst üste zamlar gelmişti. 1 lira 70 kuruş ve 1 lira 4 kuruş olmak üzere arka arkaya gelen zam sonrasında indirim beklentisi artmıştı. Alınan yeni bilgilere göre 21 Mayıs 2022 Cumartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 1.02 TL indirim uygulandığı ifade edildi.

Petrol Ofisi 50 TL’ye Varan Kampanyayı Duyurdu!

petrol-ofisi-50-tl-hediye-kampanyası

Akaryakıt fiyatlarının son zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasının ardından akaryakıt istasyonları ve bankalar ortak yeni kampanyalara imza atmaya başladı. Petrol Ofisi üzerinden Axess ile yapılacak akaryakıt harcamalarına özel 50 TL’ye varan chip – para kampanyası duyuruldu. 16 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya, Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde veya tek seferde yapılacak 200 TL ve üzer 4’üncü akaryakıt veya otogaz harcamalarında, Juzdan’dan kampanyaya katılarak 50 TL, SMS ile katılımlarda ise 40 TL chip – para kazanma şansı sunulacak.

21 Mayıs Cumartesi Güncel Akaryakıt Fiyatları

21 Mayıs 2022 Cumartesi günü itibariyle gelen son indirimle beraber akaryakıt fiyatları değişti. Benzinin pompa satış fiyatına yansıtılan indirim sonrasında İstanbul’da benzinin ortalama litre fiyatı 22,86 TL’ye geriledi. Motorin ve otogaz (LPG) grubunda ise fiyat değişikliği görülmedi.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@