Akbank 24 Bin TL'ye Dükkan, 34 Bin TL'ye Arsa, 62 Bin TL'ye Apartman Dairesi Satıyor

2022 yılı öncesinde yayımladığı gayrimenkul satış ilanları ile Akbank müşterilerine farklı özelliklerde çok sayıda taşınmaz için ilan yayımladı. Bankanın son duyurularında ise ucuz fiyatlar öne çıktı.

Emlak Haberleri 30.12.2021 - 09:34 30.12.2021 - 09:35 Mustafa Karagöz

Akbank kendisine ait olan gayrimenkullerin satış listelerinde yeni düzenlemeler gerçekleştirdi. Banka özellike 2022 yılı öncesinde bazı gayrimenkullerde fiyat indirimleri yaptı. Akbank'tan herhangi bir gayrimenkul almak isteyenler için bu listeleri aktarıyoruz. 

AKBANK'TAN SATILIK EV, DÜKKAN, ARSA

Akbank kendisine ait olan gayrimenkulleri dönem dönem yayımladığı ilanlar ile satışa çıkardığını duyurur. 

Bankanın resmi gayrimenkul satışı üzerinden liste halinde yayımlanan duyurularda 3 temel kategoride satış olacağı aktarılır. Mesken satışı yapan banka bu kategori içerisinde en fazla apartman dairesi satış ilanları yayımlar. Ancak bu kategoride villa, bahçeli müstakil ev, kargir ev gibi çeşitli duyurularda bulunur. Bankanın apartman satışları ise en fazla 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşur. 

Akbank listelerinde yer alan bir diğer alan ise işyeri. Farklı il ve ilçelerde bulunan işyerleri için satış ilanları yayımlayan banka dükkanın bulunduğu konum, il ilçe mühit, yeri, büyüklüğü bulunduğu yapı fiyatların belirlenmesinde etmen olurlar. Bunun dışında banka imarsız, tarla, ham toprak, bahçe arazileri ile konut imarlı turizm veya sanayi imarlı arsa satışları da yapar. 

GÜNCEL FİYATLAR

Akbank'ın satış duyurusunda bakıldığında 2022 öncesinde bazı fiyat indirimleri göze çarpıyor. Bankanın duyuru listesinde 24 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılık dükkanlar, 34 bin TL'den başlayan fiyatlarla arsalar ve 62 bin TL'den başlayan fiyatlarla apartman daireleri olduğu görülüyor. Bu gayrimenkullerin dışında ayrıca yüksek fiyatla ihalede olan duyurularda bulunuyor. 

Bankanın güncel tüm satışlarını aşağıda tablolar halinde aktarıyoruz. Tabloların tamamına ve aşağıda yer alan ilanlara Akbank gayrimenkul sitesinden ulaşabilirsiniz. 

AKBANK İŞYERİ, DÜKKAN, ARSA, ARAZİ, APARTMAN DAİRESİ, MÜSTAKİL EV FİYAT LİSTELERİ

30 Aralık tarihinden Ocak ayının ilk haftasında geçerli olacak olan satış fiyatlarının önemli bir bölümünü aşağıda yer alan tablolarda paylaştık. İhaleler ile ilgilenenler ilk teklif fiyatlarını ilan edilen rakamlar üzerinden Akbank'a sunabilecekler. 

Akbank Gayrimenkul Satışı 1. Liste

akbank gayrimenkul 30 aralık (4)

Akbank Gayrimenkul Satışı 2. Liste

akbank gayrimenkul 30 aralık (3)

Akbank Gayrimenkul Satışı 3. Liste

akbank gayrimenkul 30 aralık (2)

Akbank Gayrimenkul Satışı 4. Liste

akbank gayrimenkul 30 aralık (1)

Akbank tarafından ilan edilen satış listelerine ulaşmak, ihaleler için başvuruda bulunmak yada teklif sürecine dair bilgi almak için Akbank Gayrimenkul internet adresini ziyaret edebilir yada şubelerden bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@