Akbank 50 Bin TL, 75 Bin TL, 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aylık Taksit Hesaplamaları

Akbank'ın ihtiyaç kredisi ürününe dair maliyetler araştırılıyor. 50 Bin TL, 75 Bin TL, 100 Bin TL ihtiyaç kredileri Akbank'tan kaç TL aylık taksitle çekilebiliyor?

Finans 12.05.2022 - 18:01 12.05.2022 - 18:01 Engin Uzunoğlu

Nakit sorunu son günlerin en katmerli ekonomik problemi haline geldi. İnsanlar gelirleri ile giderlerini karşılayamadıkça borçlanmaya başladılar. Borç üzerine borç eklenince bu da kişisel bir finansal kriz haline dönüştü. Bu krizden çıkışın tek yolu ise ek kaynak temin ederek sorunu ötelemek oluyor. Bundan dolayı bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerine haddinden çok daha fazla talep gösterilmeye başlandı. Akbank da yoğun bir şekilde ihtiyaç kredisi başvuru alan bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki Akbank'ın ihtiyça kredisi kampanyasının koşulları nelerdir?

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÜRÜNÜ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Akbank finansal olarak desteğe ihtiyacı olan müşterilerine ihtiyaç kredisi ile nakit desteği sağlıyor. Bu desteği temin eden Akbank müşterileri yaşadıkları ekonomik meselelere dair çözüm üretmiş oluyorlar. Ancak Akbank'tan bu nakit desteğini almanın belirli koşulları bulunuyor. 

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere kullandırılan kredilerde azami vade süresi sınırlamaları uygulanıyor. Buna göre 50 Bin TL sınırına kadar ihtiyaç kredilerine en fazla 36 aya kadar vade yapılıyor. Müşterilerin 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredilerine ise en fazla 24 ay vade uygulanabiliyor. Bu sınırlamalar kesinlikle aşılamıyor.

Akbank müşteriye özel ödeme planları da hazırlayarak ihtiyaç kredisi kullanmayı çok daha cazip hale getiriyor. Müşteriler kendi bütçelerine ve gelir akışlarına göre en uygun sistemde ödeme planı ile Akbank'a çektikleri ihtiyaç kredisinin borcunu geri ödeyebiliyorlar. Bu imkan ile kredilerin geri ödemelerinde aksama gelmesine dair risk en düşük seviyeye çekilebiliyor. Bu da müşterinin yararına bir gelişme oluyor. Böylelikle müşteriler çektikleri ihtiyaç kredilerine hesapta olmayan ödemeler yapmak zorunda kalmıyorlar.

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

akbank 50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-3

Akbank'tan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere aylık yüzde 2 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu krediyi Akbank müşterileri aylık 2.089 TL taksitle kullanabiliyorlar.

75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

akbank 75 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-2

Akbank'tan 24 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşterilere ise kredi hesaplamasında aylık yüzde 1,99 oranında kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler bu krediyi aylık 4.141 TL taksitle çekebiliyorlar.

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

akbank 100 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-3

Akbank'tan 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmek için başvuru yapan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,99 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredi için müşterilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarı 5.522 TL olarak açıklandı.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@