Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır, Hoşgeldin Kredisi Nereden Alınır?

Bayram öncesi artan nakit ihtiyaçlarını bankadan borç para alarak kapatmak ister misiniz? Yanıtınız evet ise Akbank ilaç gibi gelecek faizsiz kredi veriyor! Akbank hoş geldin kredisi nedir?

Finans 20.04.2022 - 14:35 20.04.2022 - 14:39 Gülcan Özer

Bankaların bayram kredisi kampanyaları peş peşe açıklanmaya devam ederken bu kampanyalardan birini de Akbank patlattı. Akbank tarafından bayramın hemen öncesinde artan nakit para ihtiyaçları için ilaç gibi gelecek kredi desteği ile hoş geldin kredisi verileceği ilan edildi. 

Kampanya kapsamında aranılan şartları taşıyan kişiler sıfır faizli ihtiyaç kredisi çekme imkanına kavuşacaklar. Akbank kredi kampanyasından daha fazla kişinin yararlanmasını sağlamak adına kredi limitini 7 bin 500 TL ile sınırlandırırken, kredi geri ödemesi tanınan vade süresi ise 12 ay olarak ilan edildi. 

AKBANK 7500 TL FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ve en çok kredi veren bankalarından biri olan Akbank müşterilerine yeni kredi kampanyasını duyurdu. Düzenlenen kampanyaya hoş geldin kredisi adı verilirken adından da anlaşılacağı üzere söz konusu kampanyadan ilk kez Akbank'lı olan ve kredi çekecek kişiler yararlanabilecek. Yani halihazırda Akbank müşterisi olan kişiler ne yazık ki sıfır faizli kredi çekemeyecekler. 

akbank ihtiyaç kredisi 7500 tl

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Akbank mobil şube uygulaması üzerinden yapacaklar. Bunun için sırası ile şu adımlar izlenecek;

  • Cep telefonunuza Akbank mobil uygulamasını indirin, 
  • Ardından uzaktan müşteri edinimi bağlantısını tıklayarak sizden istenilen şartları yerine getirin ve Akbank'lı olun. 
  • Akbank'lı olmak istiyorum adımını tamamladıktan sonraki 5 gün içerisinde Akbank mobil şube üzerinden ihtiyaç kredisi bölümünde yer alan hoş geldin kredisi için başvuru butonunu tıklayın. 

kampanya şartları

AKBANK 7500 TL FAİZSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

Yukarıda yer alan koşulları yerine getiren kişiler Akbank internet sitesi üzerinden yaptıkları başvurularda kredi ödemelerini yine internet üzerinden, bankaya gitmeden alacaklar. Sıfır faizli olarak verilen kredide 7500 TL olan kredi tutarı 12 ay taksitle bankaya geri ödenecek. Kredi onayı alan kişilerin ödemeleri direkt olarak açmış oldukları banka hesabına yatırılacak. 

ödeme koşulları

AKBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI NE KADAR, KAÇ TL OLARAK ÖDENİR?

Düzenlenen kampanyada banka sıfır faizli ihtiyaç kredisi verirken ihtiyaç kredisi dosya masrafı ise sadece 39,38 TL olarak tahsil edilecek. Kredi desteğinden yararlanan kişiler bankaya aylık 625 TL ödeyerek borçlarını 12 ayda kapatacaklar. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@