Akbank ATM Üzerinden Başvuran Herkese Kredi Veriyor! 20 Bin Lira Limitli Kredi Anında Hesabınızda

Hızlı kredi arayışında olan vatandaşlar için Akbank ATM üzerinden başvuru yapılan kredi kampanyasını açıklası. 20 bin lira limitli olan kredinin detayları ortaya çıktı.

Akbank ATM Üzerinden Başvuran Herkese Kredi Veriyor! 20 Bin Lira Limitli Kredi Anında Hesabınızda

Bankalar tarafından çalışma prensiplerine göre her defasında kredi şartları değişkenlik gösteriyor. Bazı bankalar daha çok kredi kampanyası düzenlerken, bazı bankalar ise bu süreçte daha fazla başvuruya daha hızlı şekilde onay vermeyi tercih ediyorlar. Günümüzde banka şubelerine gidip, uzun prosedürlerden geçip kredi başvurusunda bulunmak son derece meşakkatli olarak görülüyor.

Akbank son dönemlerde düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile oldukça dikkat çekiyor. Evraklar ile banka şubesine gelerek kredi başvurusunda bulunmak yerine müşterilerine yeni bir başvuru süreci geliştirdiğini açıkladı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tüm imkanları kullanmayı tercih eden banka artık ATM üzerinden kredi başvurusunu aldığını duyurdu.

AKBANK KREDİ BAŞVURULARI ARTIK ATM ÜZERİNDEN YAPILABİLİYOR

Akbank ile ATM kredi başvurusunda bulunmak için banka şubelerine gerek kalmadan karşınıza çıkan ilk Akbank ATM’si üzerinden başvuruyu gerçekleştirmek gerekiyor. Anında onay verilmesi halinde ise birkaç dakika içerisinde yine ATM üzerinden onaylanan kredi miktarını çekebilirsiniz.

ATM üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek için bankanın istediği müşteri kriterlerine uyum sağlamak gerekiyor. Bunun için öncelikli olarak banka ödemeleri garanti altına alabilmek için kredi notuna bakacaktır. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar olumlu yanıt alabilirler.

Başvuruyu yapan kişinin 18 yaşından büyük olması ve aynı zamanda ödemeleri yapacak maddi gücünün de olması gerekmektedir.

AKBANK ATM ÜZERİNDEN 20 BİN LİRA KREDİ VERİYOR

akbank-atm-kredisi

Bankaların ATM üzerinden yapılan kredi başvuruları için vermiş olduğu limit değişiklik gösteriyor. Akbank 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verdiğini açıkladı. Akbank ATM’si üzerinden kartsız işlemler menüsünden başvuru yapılabilir. Kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile yapılan başvuru sonrasında kredi başvurusu gerçekleşebilir. Bunun üzerine olumlu ya da olumsuz olmak üzere bir yanıt gelmektedir. Hızlı yanıt gelmesi ve onay verilmesi halinde bankaya bir gelir belgesi sunulmadan yine ATM üzerinden kredi çekilebilir.