Akbank Az Önce Duyurdu: Faizsiz ve Masrafsız 5 Bin TL Kredi Başvurusu Başladı!

İlk kez Akbank'lı olanlara sıfır faizli kredi müjdesi geldi! 5 bin TL masrafsız ve faizsiz kredi başvuru ekranı açıldı. Akbank faizsiz kredi kampanyası!

Finans 22.09.2021 - 16:25 22.09.2021 - 16:42 Gülcan Özer

Vatandaşın acil nakit para ihtiyacı artarken bankaların arasında devam eden yoğun rekabet sonrasında faizsiz kredi destekleri arttı. Özellikle de bankaların uzaktan müşteri edinimi konusunda yaşadıkları rekabette çılgın kredi teklifleri gelmeye devam ediyor. 

Bu tekliflerden biri de Akbank tarafından sunuldu. Akbank ilk defa uzaktan müşteri edinimi sürecinde başvuru yapan müşterilerine 5 bin liraya kadar faizsiz kredi kullanma imkanı sunacak. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere ödeme konusunda ise 12 ay vade seçeneği sunulacak. 

AKBANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Daha öncede bir benzeri ING Bank tarafından başlatılan kredi kampanyası bu sefer Akbank tarafından sunuldu. Akbank masrafsız ve faizsiz kredi kampanyası ile beraber ilk kez Akbanklı olan kişilere aynı zamanda sıfır faizli 5 bin TL borç para alma fırsatı sağlanmış oldu. 

Akbank kampanyalar bölümünden duyurulan kampanya kapsamında Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olan 12 ay vadeli 5000 TL kredi verileceği açıklandı. 

akbank-faizsiz-kredi-desteği-başladı

Akbank tarafından yapılan açıklamada "Kredi teklifi ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecinden Akbanklı olan müşteriler için geçerlidir. Kredi başvurusu yeni müşteri edinimi esnasında müşterilerimiz tarafından iletilmelidir. Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlandıktan sonra Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler" ifadelerine yer verildi. 

akbank-müşteri-edinimi

AKBANK FAİZSİZ KREDİ İLE AYLIK 416 LİRA TAKSİTLE 5 BİN LİRA VERECEK! 

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin uzaktan müşteri edinimi üzerinden ilk kez Akbanklı olması yeterli olacak. Akbank mobili indiren kişilerin burada yer alan Akbanklı olmak istiyorum bağlantısını tıklayarak burada yer alan yönergeleri takip ederek uzaktan müşteri olma sürecini tamamlamaları yeterli olacak. 

Daha sonra Akbank müşterisi olan kişilerin Akbank masrafsız ve faizsiz kredi başvurusu formunu doldurmaları yeterli olacak. Form üzerinden yapılan başvurular Akbank tarafından değerlendirilecek olup olumlu bulunması durumunda masrafsız ve sıfır faizli kredi onayı verilerek ödeme yapılacak. 12 ay vadeli 5 bin lira kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 416,67 TL olarak gerçekleşecek. Kampanyada son başvuru gibi detaylara yer verilmezken yine de yararlanmak isteyen kişilerin ellerini hızlı tutması tavsiye edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@