Akbank Çıtayı Yükseltti, Yeni Müşterisi Olanlara 12 Ay Vadeli 7.500 TL Faizsiz Kredi Müjdesi Verdi!

ING Bank ve Garanti Bankası 5.000 TL faizsiz kredi başvuruları sona ererken yeni kampanyayı Akbank patlattı. Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başvuruları başladı. İşte başvuru şartları...

Finans 04.04.2022 - 10:41 04.04.2022 - 10:41 Gülcan Özer

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere bankaların faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. İlk olarak ING Bank tarafından başlatılan sonra da Garanti Bankası tarafından devam ettirilen faizsiz 5 bin TL ihtiyaç kredisi başvuruları Nisan ayı itibari ile sona ermişti. 

Yeni faizsiz kredi kampanyasını ise Akbank patlattı. Akbank daha önce başlatmış olduğu kampanyasında müşterilerine düşük faizle 10 bin TL kredi desteği sunuyordu. Ancak yeni kampanya kapsamında artık mobil uygulama üzerinden ilk kez Akbank'lı olan kişilere sıfır faizli 7 bin 500 liraya varan ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. 

AKBANK MOBİL ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPANA 7.500 TL FAİZSİZ KREDİ DAĞITACAK! 

Sıfır faizli kredi veren bankalar arasına katılan Akbank başlatmış olduğu kampanya kapsamında Akbank mobil üzerinden müşteri olan kişilere 7 bin 500 liraya varan faizsiz ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Düzenlenen faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından sadece Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayan kişiler yararlanabilecek. 

akbank hoşgeldin kredisi 7500 tl

Akbank mobil uygulamasının cep telefonuna indirerek mobil uygulama üzerinden ilk kez Akbank müşterisi olan kişiler daha sonra Akbank mobil ve Akbank internet şubesi üzerinden 7 bin 500 liraya kadar anında faizsiz ihtiyaç kredisi çekebilecekler. 

akbank kampanya koşulları

AKBANK'TAN FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR, BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Resmi internet sitesi üzerinden kampanyasını açıklayan Akbank söz konusu kredi kampanyasının sadece Akbank mobil üzerinden uzaktan müşteri edinimi adımlarını takip ederek ilk kez Akbank'lı olan kişilere özel olduğunu duyurdu. Başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indirecek ve buradan uzaktan müşteri edinimi adımlarını tanımlayarak Akbank müşterisi olacaklar. 

akbank ihtiyaç kredisi hesaplama-2

Ardından müşteri olma sürecini tamamlayan kişiler 5 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda faizsiz ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Başvurular da yine internet sitesi üzerinden yapılacak ve bu sayede Akbank'lı olan kişiler bankaya dahi gitmeden 7 bin 500 TL sıfır faizli kredi çekme imkanına kavuşacaklar. Yeni Akbank'lı olan her kişi kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilecek ve 12 ay vadeli 7.500 TL kredi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 625 TL olarak gerçekleşecek. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@