Akbank, Denizbank, Halkbank, Ziraat Bankası, CEPTETEB! Mayıs 2022 En Uygun Kredi Hangi Bankada?

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları ve güncel kampanyaları yenilendi. İşte 9 Mayıs 2022 Pazartesi günü tarihi itibari ile en uygun kredi veren bankalar listesi...

Finans 09.05.2022 - 15:20 09.05.2022 - 15:23 Gülcan Özer

Mayıs ayının gelmesi ile vatandaşların nakit para ihtiyaçları artarken bankalar bayram dönüşü nakit paraya sıkışan müşterileri için bahar kredisi oranlarını açıklamaya başladılar. En uygun kredi veren banka olma yarışında özel bankalar ile kamu bankaları arasında kıyasıya bir rekabet yaşanırken bazı bankalar müşterilerine bu yarışta öne çıkmak adına 3 ay ertelemeli kredi vermeye başladı. 

Kamu bankaları uyguladıkları oranlarla en uygun kredi veren bankalar sıralamasında ilk sırada yer alırken özel bankalar arasında en uygun kredi veren banka ise TEB olduğu ve CEPTETEB kredi uygulaması ile bankaya gitmeden kredi çekme fırsatı sundu. Bankalardan kredi çekmek isteyenler için en uygun kredi hangi bankada, ihtiyaç kredisi faz oranı yüzde kaç?

TÜRK EKONOMİ BANKASI CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan TEB tarafından hayata geçirilen şubesiz bankacılık hizmeti CEPTETEB üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere kefilsiz, şartsız, ihtiyaç kredisi desteği şubeye gitmeden veriliyor. Bankadan kredi çekmek isteyen kişiler için sunulan hizmetten yararlanmak için başvuru ise CEPTETEB uygulaması üzerinden yapılıyor. 

teb kredi oranları

CETEMİNİ ihtiyaç kredisi paketinde 36 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinin aylık ödemesi 406,32 TL seviyesinden başlarken kredi notu yüksek olan kişilere ise hoş geldin faizi ile yüzde 1,59 seviyesi ile daha düşük faizli ihtiyaç kredisi veriliyor. 

ziraat oranları

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI MAYIS 2022!

Mayıs ayına özel olarak başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Ziraat Bankası sunmuş olduğu yüzde 1,55 faiz oranı ile en uygun kredi veren banka olarak ilk sırada yer alıyor. Bankanın kredi kampanyası ile 36 ay vadeli 383,56 TL taksitle 10 bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor. 

halkbank kred oranları

HALKBANK HIZLI KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank hızlı kredi paketinde internetten anında kredi desteğini yüzde 1,71 faiz oranı ile veriyor. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin 36 ay vadeli 10.000 TL kredi hesaplama işleminde aylık taksit tutarı 395,61 TL olarak gerçekleşiyor. 

denizbank oranları

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ MAYIS 2022 KAMPANYASI! 

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank ihtiyaç kredisi paketinde kredi notuna göre oran belirlerken kredi başvurusunu yine tüm şubeleri ve internet sitesi üzerinden kabul ediyor. 

akbank oranları

AKBANK MAYIS 2022 İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, 10.000 TL KREDİ AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ NE KADAR?

Özel bankalar arasında en yüksek faiz oranını uygulayan bankalardan biri olan Akbank yüzde 2,21 oranı ile kredi verirken kredinin aylık taksit ödemesi ise faizin yüksek olması nedeniyle 568,56 TL olarak gerçekleşiyor. Kredi başvurusu Akbank şubeleri ve Akbank internet sitesi ile mobil şube üzerinden yapılabiliyor. Akbank hesabı olanlar krediyi anında hesaplarına aktarabiliyor.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@