Akbank Faizsiz Kredi Limitini Arttırdı! Şubeye Gitmeden Hesap Açana 7.500 TL Anında Faizsiz Kredi Verilecek

Akbank müşterilerden gelen talep doğrultusunda Faizsiz Kredi Limitini Arttırdı! Hesap Açana 7.500 TL Anında Faizsiz Kredi Verilecek! Şubeye Gitmeden Tüm İşlemler Telefonda Bitiyor!

Finans 05.04.2022 - 11:46 05.04.2022 - 11:46 Burak Cantürk

Bir süre önce Akbank mobil uygulamasını indirip müşteri olanlara faizsiz kredi vereceğini duyuran Akbank, bu özel uygulama sayesinde müşteri sayısını ciddi oranda arttırmıştı. Büyük ilgi gören bu uygulama sonrasında Akbank, kredi tutarını daha da arttırma kararı aldı ve 5.000 TL olan faizsiz kredi limitini 7.500 TL’ye çıkardı. Akbank tarafından sunulan bu eşsiz hizmetle ilgili tüm detaylar haberimizin devamında.

Akbank mobil uygulamasını indirip hesap açma sürecini tamamlayan her bireysel kullanıcı, 7.500 TL faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Yanlış duymadınız, tek yapmanız gereken Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek kayıt oluşturmak. Müşteri olma süreci görüntülü görüşme ya da evrakların kurye ile teslimi şeklinde tamamlanabilmekte.

7.500 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi 12 Ay Vade İle Sunuluyor

7.500 TL tutarındaki faizsiz ihtiyaç kredisi, 1 yıl vadeli olarak sunulmakta ve aylık ödemeler 625 TL’ye denk gelmekte. Söz konusu kredi için faiz farkı ödenmiyor. Sadece kredi tahsis ücreti olarak vergi dahil olmak üzere 39,38 TL tahsil ediliyor.

akbank-kredi-1

Müşteri olma süreci tamamlandıktan sonra 5 gün içerisinde kredi başvurusu yapmanız gerekmekte. Süre aşımı olduğunda ya da Akbank tarafından belirlenen 7.500 TL kredi üst limiti ile 1 yıl vade aşımı gerçekleştiğinde bankanın standart tüketici kredisi faiz oranları üzerinden işlem yapılabiliyor.

Akbank uzaktan müşteri olma uygulamasını kullananlar ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda değil. Yani uygulamayı indirip sadece müşteri olabiliyorsunuz. Benzer şekilde 7.500 TL’nin üzerindeki ihtiyaç kredilerinizi de kampanya dışında kullanabiliyorsunuz. İşlemleriniz tamamlanıp Akbank internet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerinizi 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Kredi notunuzun yüksek olması halinde bankanın size sunacağı faiz oranı daha uygun seviyede olabiliyor.

Mevcut Akbank müşterileri, 7.500 TL tutarındaki faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanamazken aktif hesapların kapatılıp yeniden Akbank mobil üzerinden hesap oluşturulması durumunda da kampanyadan faydalanılamıyor. Söz konusu kampanya, sadece bireysel müşterilere yönelik olup daha önce Akbank hesabı bulunmayanları kapsamakta. Akbank müşterisi olmayan yakınlarınızla ilgili haberi paylaşarak onların da faizsiz ihtiyaç kredisi uygulamasından yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@