Akbank Herkese 1.000 TL Dağıtıyor! Tek Yapmanız Gereken Akbank'a Tanıdığınızı Davet Etmek!

Akbank yine ilklere imza atan kampanyalarına devam ediyor. Arkadaşını davet eden müşterilerine anında tam 1.000 TL’ye kadar ödeme yapıyor. İşte detaylar…

Finans 25.04.2022 - 15:36 25.04.2022 - 15:37 Duygu Dilan Duman

Acil paraya ihtiyacı olanları düşünen Akbank, 1.000 TL kazanmak isteyenlere cazip bir kampanya ile teklifler sunmaya devam ediyor. Özel davet koduyla arkadaşını Akbank’a getirenlere toplamda bin liraya vatan chip – para kazanma imkanı sunuluyor. Akbank ‘’Davet Et Kazan’’ kampanyası ile vatandaşların hesaplarına anında ödülleri aktarılıyor. Bankaların son dönede girdikleri rekabet kapsamında birçok yeni avantajlı kampanyanın sunulması dikkat çekiyor.

Arkadaşını Davet Eden Tam 1.000 TL Ödül!

Akbank müşterilerine tanımlanacak özel davet kodunu kullanarak Akbanklı olanlar, bu kodu kullanarak banka müşterisi olan her bir kişi için toplamda 250 TL kazanma şansı elde ediyor. Toplamda ise bu kodla Akbank müşterisi olan her bir tanıdığı için vatandaşların tam 1.000 TL chip – para kazanmaları sağlanıyor. ‘’Davet Et Kazan’’ programı kapsamında Akbanklı olanların, kendileri için özel olarak oluşturulan davet kodunu yakınları ile paylaşarak bu fırsattan yararlanması sağlanacak. Kampanyaya katılım ise oldukça basit.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Akbank'a-borcu-olanlar-kötü-haber!-Tahsil-edilemeyen-alacaklar-varlık-yönetim-şirketlerine-sattı

Akbank Davet Et Kazan Programı kapsamında, Akbanklılar oluşturdukları davet kodunu sınırsız sayıda, istediği tüm yakınları ile paylaşabilmektedir. Kodu kullanarak Akbank Mobil üzerinden banka müşterisi olan ilk 4 kişi için her biri adına 250 TL olmak üzere toplamda ise kod sahibinin hesabına 1.000 TL’ye varan chip – para aktarılmaktadır. Kodu paylaşan Akbanklılar, 4 yakınından sonra aynı kod ile Akbanklı olan diğer yakınlarından kazanç elde edemiyor.

Kampanyaya Katılım Nasıl Olacak?

Davet kodunu alan kişinin chip – para kazandırması için Akbank Mobil üzerinden ‘’Akbanklı Olmak İstiyorum’’ butonuna tıklayarak kimlik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra, ‘’Davet Kodu’’ yazan bölüme arkadaş kodunu girmeleri katılım için yeterlidir. Size özel belirlenen kodu paylaşarak, yeni müşteri olan tanıdıklarınızın görüntülü görüşme ile müşteri olma sürecini tamamlamasının ardından her biri için 250 TL olmak üzere toplamda 1.000 TL chip – para kazanmanız sağlanacak.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@