Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Tek Tıkla, Zahmetsiz, Masrafsız 100.000 TL Nakit Para Anında Hesabında!

Yaz aylarının gelmesi ile ertelenen gezi, tatil, tadilat, mobilya gibi ihtiyaçları için nakit para desteğine ihtiyaç duyan kişiler için Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. İşte faiz oranları!

Finans 24.05.2022 - 15:58 24.05.2022 - 16:02 Gülcan Özer

Nakit paraya ihtiyacı olan kişiler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmaya devam ederken bir kampanya duyurusu da Akbank tarafından yapıldı. Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Akbank tarafından başlatılan kampanyada 100 bin liraya kadar nakit para desteği sunuldu. Üstelik kredi paketinden yararlanan kişilere 3 ay ödemesiz dönemli kredi çekme hakkı da tanındı. 

Nakit para ihtiyacı için Mayıs ayında kredi başvurusu yapan bir kişi onay alması durumunda kredi ödemesine Eylül ayında başlayacak. Böylelikle aylık bütçesi rahatlayan ve ödeme dengesini kuran kişiler kredi ödemesini zorlanmadan kolaylıkla yapma fırsatı elde edecekler. Kredi başvurusu işlemleri internet üzerinden de yapılabilecek. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Akbank müşterilerine daha uygun koşullarda borçlanarak nakit para desteğine kavuşma imkanı sundu. Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekme imkanı da sunan banka kredi limitini ise 100 bin TL olarak belirlendi. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 2,04 olarak ilan edildi. 

akbank 3 ay ertelemeli kredi-1

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 100.000 TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Yüksek tutarlı nakit paraya ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilere 100 bin liraya kadar kredi çekme imkanı tanınırken Akbank ihtiyaç kredisi paketinde 100 bin TL kredi paketinde aylık taksit ödemesi 5 bin 574 TL olarak gerçekleşecek. 

akbank 100 bin tl kredi hesaplama

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeni ile 50 bin TL ve üzeri limitli kredilerde kredi vadesi 24 ay ile sınırlandırılmıştı. Bu nedenle 100 bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama işleminde vade en uzun 24 ay olarak seçilebiliyor. 50 bin liraya kadar olan kredilerde ise kredi vadesi 36 ay olarak seçilebiliyor. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,06 olarak uygulanırken kredi paketinin aylık taksit tutarı 5 bin 574 TL olarak gerçekleşiyor. Akbank kredi başvurusu ise tüm banka şubelerinden şahsen yapılabildiği gibi aynı zamanda Akbank internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden de yapılabiliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@