Akbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyası! Hem Kredi Faizi Hem De Kredi Taksiti Düşüyor!

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların konut alımlarına Akbank'tan destek geldi. İndirimli konut kredisi kampanyası düzenleyen Akbank çok önemli bir fırsat sunuyor. Düşük taksit ödeme imkanı ile konut kredisi veren Akbank'ın indirimli konut kredisi kampanyası özellikleri nelerdir? 

KONUT KREDİSİ 11.06.2021 - 00:08 11.06.2021 - 00:08 SERHATMEDYA

Türkiye'de her vatandaşın hayali bir gün ev sahibi olup kira sıkıntısından kurtulmaktır. Evi olan vatandaşlar ise yeni ev satın alıp kira geliri elde etmeyi hayal etmektedirler. Bu hayallerin gerçekleşmesi için ise çok önemli miktarların gözden çıkarılması gerekiyor. Yüksek maliyet nedeniyle konut satın almak çok kolay bir işlem olmaktan çıktı.

İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Konut satın alırken zorlu şartlarla karşılaşan vatandaşların en büyük destekçileri ise konut kredileri oluyor. Konut kredisi kullanarak eksik kalan tutarları tamamlayan vatandaşlar kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyorlar. Bu noktada en önemli mesele ise uygun maliyetloerle konut kredisi kullanmak oluyor. Bunun için bazı bankalar avantajlı imkanlar sunarken bazı bankaların yüksek maliyetlerinin yanına bile yaklaşılmıyor.

Konut kredisinde uygun maliyet sunan bankalardan birisi de Akbank oldu. Akbank'tan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere çok kapsamlı imkanlar veriliyor. İndirimli konut kredisi kampanyası düzenleyen Akbank, müşterilerin belirli şartları yerine getirmeleri durumunda hem konut kredisi faizinde hem de konut kredisi taksitlerinde çok önemli indirimler yapıyor. 

HEM KREDİ FAİZİ HEM DE TAKSİT TUTARI DÜŞÜYOR!

İndirimli konut kredisi kapsamında Akbank müşterileri kredi faiz ödemelerinin bir kısmını peşin olarak yapmaktalar. Bu şekilde konut kredisi faizini Akbank düşürdüğü gibi kredi taksitinde de indirim yapıyor. 

Akbank indirimli konut kredisi kampanyası kapsamında müşteriler kullandıkları konut kredisinin faizinin yüzde 1'i ile yüzde 5'i arasında bir miktarı peşin olarak öderler. Bu ödenecek olan peşin faiz ile Akbank müşterilere uygulanan konut kredisi faizinde değişiklik yapar. Şu anda aylık yüzde 1,39 olan kredi faizi daha aşağıda bir tutara çekilir. Bu faiz vade boyunca sabit olur. Ayrıca faize kısmi ödeme yapıldığı için ve kredi faizinin de değişmesinden dolayı kredi taksitleri de düşmektedir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@