Akbank Kampanyayı Patlattı! 0.99 Faiz Oranı İle Akbanklı Olana Masrafsız Hoşgeldin İhtiyaç Kredisi

Nakit paraya ihtiyacı olanlara Akbank Hoşgeldin kredisi kampanyası başlattı. Mobil'den Akbanklı olanlara %0,99 faizli masrafsız ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler?

Finans 20.02.2022 - 15:05 20.02.2022 - 15:08 Gülcan Özer

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası başladı! Akbank uzaktan müşteri edinimi sistemi kapsamında Akbank mobil üzerinden müşteri olan kişilere yüzde 0.99 faiz oranı ile 10 bin liraya kadar hoşgeldin kredisi vereceğini açıkladı. Hoş geldin kredisi çekmek isteyen kişilerin öncesinde mutlaka uzaktan müşteri edinimi sistemi üzerinden Akbank müşterisi olması şartı aranacak. 

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken yaklaşan bahar öncesi nakit para ihtiyacı artan kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada 0.99 faiz oranı ile kredi desteği verilecek. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilere 10 bin liraya kadar nakit para desteği masrafsız olarak verilecek. Kampanya kapsamında kredi vadesi ise 12 ay vade ile sınırlandırılacak. 

AKBANK 12 AY VADELİ 10.000 TL HOŞGELDİN KREDİSİ! 0.99 FAİZLE DOSYA MASRAFSIZ, KEFİLSİZ ANINDA KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Düzenlenen kampanya kapsamında Akbank müşterisi olan kişilere acil nakit para ihtiyaçları için kullanılmak üzere 10 bin liraya kadar kredi kullanma imkânı sunulacak. Söz konusu kredi fırsatı sadece Akbank Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak başvurular için geçerli olacak. 

akbank ihtiyaç kredisi fırsatı

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelikle Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlamaları gerekecek. Akbanklı Ol sürecini tamamlayan kişiler Akbank mobil üzerinden başvuru yapabilecekler. Ancak kredi desteği için süreci tamamlayan kişilerin en geç 5 gün içerisinde kredi başvurusu yapmaları gerekecek. 

akbank hoşgeldin kredisi hesaplama

12 AY VADELİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AKBANK TAKSİT HESAPLAMA! AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR?

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler en fazla 10 bin liraya kadar krediyi en uzun 12 ay vadeli olarak çekebilecekler. 12 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödeme tutarı ise 899,08 TL olarak gerçekleşecek. 

Her yeni Akbanklı olan kişi sadece bir kere 10 bin TL hoşgeldin kredisi çekme imkanına sahip olurken kredi kullanımı sadece Akbank tarafından kabul edilen kişiler için geçerli olacak. Düşük kredi notu olan ya da kara listede olan, kredi sicili bozuk olan kişiler kredi konusunda onay sürecinde değerlendirmeye tabi tutulacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@