Akbank Kart Kampanyası! 250 TL Dağıtıyor 31 Ocak'a Kadar Başvuru Yapanlara Verilecek

Akbank Axess Kredi Kartı başvurusunda bulunarak yeni müşterisi olacaklara 250 TL değerinde CHİP Para hediye edecek. Akbank'ın Ocak ayında başlattığı kampanya ayın 31. gününe kadar devam edecek.

Akbank Kart Kampanyası! 250 TL Dağıtıyor 31 Ocak'a Kadar Başvuru Yapanlara Verilecek

Akbank tarafından ilan edilen duyuruda, yeni kampanyanın kredi kartı müşterisi olacakları ilgilendirdiği açıklandı. Akbank'tan kredi kartı alacak olanlar, bankaya başvuruda bulunduklarında ve onay aldıklarında kampanyaya dahil olabilecekler.

AKBANK'TAN 250 TL CHİP PARA KAMPANYASI

Akbank tarafından başlatılan kampanya temel olarak kredi kartı başvurusunda bulunma ve ilk alışveriş sonrası hediye CHİP Para kazanma şeklinde işleyecek. Banka açıklamasında 31 Ocak tarihine kadar Akbank Axess veya Akbank Wings başvuru yapacak olan müşterilerinin başvuruları onaylandığında kredi kartlarıyla alışveriş yapmaları gerektiğini ilan etti.

akbank 250 tl chip para 31 ocak

Müşterilerin bankanın kredi kartıyla 500 TL ve üzeri ilk harcamalarında hesaplarına 250 TL Chip Para tanımı yapılacak.

Kampanyadan kimlerin yararlanabileceğine ilişkin bir açıklamada bulunan Akbank "01.01.2022 öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 01.01-31.01.2022 arasında başvurarak, 31.01.2022’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir." şartını açıkladı. Müşterilerin 250 TL Chip Para kazanabilmeleri için ise 31 Ocak tarihine kadar 500 TL ve üzeri harcama yapmaları gerekiyor. Söz konusu kampanya ilan edilen iki kart için geçerli olurken Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları kabul edilmeyecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kredi almayı planlayanlar Akbank'ın 250 TL kampanyasından yararlanmak istemeleri durumunda başvurularını ister online isterlerse de şahsen yapabilecekler.

Başvurular için Akbank şubelerinin yanı sıra Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Axess Mobil, İnternet Şube, ATM ile Akbank Axess web sitelerinden başvuru yapılabilir.

SONRAKİ HABER