Akbank Kredi Faiz Oranlarını Dibe Çekti! Maaşın 30 Katına Kadar Kefilsiz, Şartsız Anında Kredi Fırsatı

Akbank kredi kampanyasını açıkladı. Faizleri dibe çeken Akbank maaşın 30 katına kadar kredi verecek. Üstelik kredi kampanyasından emekliler de faydalanabilecek.

Akbank Kredi Faiz Oranlarını Dibe Çekti! Maaşın 30 Katına Kadar Kefilsiz, Şartsız Anında Kredi Fırsatı

Akbank yeni hazırladığı kredi kampanyası ile birlikte acil ve yüksek limitli krediye ihtiyacı olan vatandaşlara derman olacak gibi görünüyor. Üstelik yeni kredi kampanyasından çalışanlar olduğu gibi emekli maaşı alanlar da yararlanabilecek. Maaşın 30 katına kadar kredi alacak olan vatandaşlar için kolay onay ve hızlı başvuru süreci de başlatıldı.

Akbank ülkenin en çok tercih edilen, kredi ve kredi kartı ürünleri ile birlikte dikkat çeken özel bankalarından birisi oldu. Özellikle her ihtiyaca uygun olması için sürekli olarak kredi kampanyasının düzenlenmesi, faiz oranlarının mümkün olduğunca düşük tutulması, başvuruların büyük bir kısmının geri çevrilmeden onaylanmasının bu durumda etkili olduğu ifade ediliyor.

AKBANK MAAŞIN 30 KATI KREDİ DETAYLARI BELLİ OLDU

akbank-kredi

Akbank vatandaşın nakit sorununu çözmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçmişti. Bunun ardından başvuruların olumlu olarak karşılanması için aranan şartları sıraladı. Pek çok bankada olduğu gibi ödemelerin kontrol altına alınması için öncelikli olarak kredi notunun son derece önemli olduğu belirtildi. Kredi notu yüksek olan kişiler zorlanmadan kredi çekebilecekler.

Kredi başvurusunda bulunan vatandaşların düzenli bir gelirleri ve dolayısıyla çalıştıkları bir işlerinin olması gerekiyor. Kredi notuna göre sigorta süresi ise bankanın insiyatifine bağlı olarak 3 ay ile 6 ay arasında düzenli olarak yatırılmış olması gerekiyor. Devlet memuru olan ya da emekli olan vatandaşlar gelir belgeleri ile başvuru yaptıklarında maaşlarının 30 katına kadar kredi kullanabilecekler. Akbank en düşük faiz oranlarını uygulamayı tercih ederken kişisel faiz oranları ile birlikte her müşteriye en uygun faiz oranını uyguluyor

AKBANK ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank kredi başvurusunun en sağlıklı şekilde yapılması için banka şubelerine gitmek gerekebilir. Evrak olarak ise kimlik ve gelir belgesi isteniyor. Kredi miktarının değerlemeye alınmasının ardından kişinin maaşına göre 30 katına kadar kredi verilmektedir. Daha yüksek miktarda kredi limiti belirlemek isteyenler ipotek yolu ile ev ya da arabaları üzerinden kredi çekebilirler.

Yüksek limitli krediler için banka zaman zaman kefil şartı isteyebilir. Kefil olacak kişinin de kredi notunun son derece önemli olduğunun altı çizildi. Bankaya gitmek istemeyenler için internet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemleri üzerinden kredi çekilebilir.