Akbank Maaşlı Çalışanlara 1.500 TL Para Hediye Edecek! Tek Sözünüze Chip Para Yağmuru Başladı, Herkes Alacak

Düzenli maaş alanlara Akbank hediye para müjdesi verdi. Maaş müşterisi olma ya da düzenli olarak 12 ay boyunca Akbank hesaplarına düzenli olarak para yatırma sözü veren kişilere chip para verilecek!

Finans 09.05.2022 - 11:35 09.05.2022 - 11:35 Gülcan Özer

Bankaların müşteri kapma çılgınlığı tüm hızı ile devam ederken özellikle de uzaktan müşteri edinimi sürecinde sunulan kampanyalar dikkat çekiyor. Akbank daha önce başlattığı kampanyası ile mobil uygulama üzerinden ilk kez müşterisi olan kişilere faizsiz ihtiyaç kredisi verirken yeni kampanyasında ise maaşını Akbank'tan alacaklara ya da hesabına her ay düzenli para yatırma sözü veren kişilere hediye para yatıracağını duyurdu. 

Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Kazanan Akbanklı ismi verilen kampanya kapsamında maaşını Akbank'a getirenlere 1.500 TL chip para verileceği ilan edildi. Kazanan Akbank'lı adı verilen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin maaşlarına Akbank hesaplarına taşımaları ya da her ay düzenli olarak hesaplarına para yatırma sözü vermeleri durumunda hesaplarına 1.500 TL chip para yüklemesi yapılacak. 

AKBANK'TAN MAAŞ HESABI KAMPANYASI! HESABINA HER AY DÜZENLİ PARA YATIRMA SÖZÜ VERENE 1.500 TL HEDİYE CHİP PARA ÖDÜLÜ

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya hakkında Akbank tarafından yapılan açıklamada "Kazanan Akbanklı; katılımcıların 1 yıl boyunca her ay vadesiz TL hesaplarına tercih ettikleri tutar aralığındaki para girişini tek seferde yapmaları ve program kapsamında sahip olunması gereken ürünlere sahip olmaları durumunda, chip-para ödülü kazanacakları ve ödülü kazandıkları tarihten itibaren taahhüt bitiş tarihine kadar yararlanabilecekleri ek avantajlar sunan bir programdır" ifadelerine yer verildi. 

axess maaş kampanyası

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilere ödül paranın yanı sıra 1 sene boyunca ücretsiz EFT, havale işlemi yapma, ortak ATM'lerden para çekme ve 1 sene boyunca her ayın son 3 günü sıfır faizli artı para çekme imkanı sunuldu. 

akbank kampanya şartları

AKBANK HEDİYE CHİP PARA ÖDÜLÜ ŞARTLARI NELER?

Düzenlenen kampanya sadece Akbanklı olma sürecini uzaktan müşteri edinimi süreci ile tamamlayan kişilere yönelik olarak sunulacak. Son 6 ay içinde Akbank ile benzer maaş hesabı ürünü kullanmayan kişiler Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olmak İstiyorum butonuna tıklayarak Akbank mobile giriş yapan kişiler yararlanabilecek. 

Süreci tamamlayan kişilere;

3.000 – 4.000 TL arasında bakiye aktarılması halinde 900 TL chip-para

4.000,01 – 5.000 TL arasında bakiye aktarılması halinde 1.200 TL chip-para

5.000 TL üzerinde bakiye aktarılması halinde ise 1.500 TL chip-para yüklemesi yapılacak. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@