Akbank O Kişilere 1.500 TL'ye Varan Ödeme Yapacak! Akbank'tan Dikkat Çeken Kampanya!

Akbank’tan 1.500 TL’ye varan chip – para kampanyası duyuruldu! Maaşını ya da düzenli gelirini her ay Akbank’a getirenlere 1.500 TL’ye varan promosyon verilecek! İşte detaylar…

Finans 17.05.2022 - 15:59 17.05.2022 - 16:01

Kazanan Akbanklı programı kapsamında 1.500 TL’ye varan promosyon kazanma şansı sunuluyor. Maaşını ya da düzenli gelirini her ay Akbank’a gönderenlere chip –para promosyonu verilecek. Programa katılan Akbanklıların tercih edecekleri para girişini vadesiz TL hesaplarında 12 ay boyunca tek seferde yapmaları ve program koşullarında yer alan ürünlere sahip olmaları halinde ödeme yapılmaktadır.

Akbank’tan 1 Yıl Boyunca Ek Avantajlar!

Kazanan Akbanklı programı kapsamında Akbanklılara özel 1 yıl boyunca devam eden ek avantajlar sunulacak. 1 yıl boyunca ücretsiz EFT ve havale işlemleri, 1 yıl boyunca ortak ATM’den ücretsiz para çekme, 1 yıl boyunca her ayın son üç günü yüzde 0 faizli Artı Para imkanı ve daha birçok cazip seçenek bir arada sunulacak. Bakiye aktarımına göre farklı oranlarda chip – para kazanma şansı sunulmaktadır.

Kampanya Koşulları Neler?

akbank konut kredisi-7

Kazanan Akbanklı programına katılanlar, ilgili ay içinde Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecini tamamlamalarının ardından, maaşını ya da düzenli gelirini her ay Akbank’a gönderme koşulu ile 1.500 TL’ye varan chip para kazanma şansı elde edecek. Tercih edecekleri para girişini vadesiz TL hesaplarında 1 yıl boyunca tek seferde yapmaları ve program koşullarında yer alan ürünlere sahip olmaları halinde, 1.500 TL’ye varan chip – para promosyonu ve sayısız bankacılık işleminde muafiyet kazanma avantajları ile programa katılım sağlanabilmektedir. Akbanklı olma sürecinin tamamlanmasının ardından, onayın verildiği tarihten itibaren 35 gün için programa katılım sağlanması gerekmektedir.

Akbank Chip – Para Ödülü

Kazanan Akbank chip – para ödülü kapsamında farklı bakiye aktarımlarına göre farklı tutarlarda chip – para tanımlaması yapılacaktır. Buna göre chip – para ödülü kapsamında şu oranlar belirlenmiştir:

  • 3.000 – 4.000 TL arasında bakiye aktarımına 900 TL,
  • 4.000,01 – 5.000 TL arasında bakiye aktarımına 1.200 TL,
  • 5.000 TL ve üzerinde bakiye aktarımına 1.500 TL chip para verilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@