Akbank O Süreyi Uzattı! İlk Defa Kredi Çeken Herkese 0 Faizle 5.000 TL Kredi! 5.000 TL Çekin, 5.000 TL Geri Ödeyin

Akbank'ın büyük ilgi gören kredi kampanyası için süreç uzatıldı. Banka müşterilerine sıfır faizle kredi sağlıyor 5.000 TL limitli kredi için 12 ay vade uygulanıyor.

Finans 18.11.2021 - 18:00 18.11.2021 - 18:00 Mustafa KARAGÖZ

Akbank, yakın bir tarihte ilk defa Akbank’ta hesap açacaklara 5.000 TL kredi hizmeti sunacağını açıklamıştı. Hem daha önce bu hizmeti duymayan, hem de son başvuru tarihini kaçırdığı için üzülenlere güzel bir haberimiz var. Akbank, 5.000 TL faizsiz kredi kampanyasının başvuru tarihini uzattı.

İlk defa Akbank’tan hesap açacak olanlar, mobil uygulamayı kullanarak hesap oluşturmaları halinde hiçbir masraf ve faiz ödemesi yapmadan 5.000 TL kredi çekebilecek. Yanlış duymadınız, 5.000 TL kredi çekip bankaya taksitler halinde toplamda yine 5.000 TL ödeyeceksiniz. Başvuru detayları haberimizin devamında.

Bu Fırsatı Kaçıranlar Çok Üzülecek

Akbank tarafından duyurulan avantajlı kredi hizmetinden faydalanmak için hemen cep telefonunuzun uygulama indirme ara yüzüne bağlanarak Akbank mobili indirin ve müşteri olma menüsünden hesap açılışınızı gerçekleştirin. Bu hizmetten yararlanmak için akıllı telefonunuzun NFC özelliği bulunmalı ve T.C kimlik kartınız olmalıdır. Sizden istenen bilgileri sisteme girmek ve yönergeleri takip etmek kaydıyla Akbank yetkilisi ile görüşme yaparak şubeye gitmeden hesabınızı hemen açabilirsiniz.

Hesap açılış işlemlerinin akabinde faizsiz 5.000 TL kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 12 ay vade ile sunulan bu hizmet, yıl sonuna kadar devam edecek. Akbank tarafından yeni bir düzenleme yapılması halinde gerekli detaylar yine sitemizde olacaktır. 5.000 TL kredi çektiğinizde dosya masrafı da dahil olmak üzere herhangi bir fark ödemenize gerek olmuyor. Ayda 416,67 TL ödemek kaydıyla kredinizi 12 ayda bitirebilirsiniz. Ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmeniz halinde Akbank ve diğer bankalardaki kredi limitleriniz de artış gösterecek ve kredi notunuz bu minvalde önemli oranda yükselecektir. 

Akbank’ın faizsiz 5.000 TL kredi kampanyasından yararlanmak için hesabınızı mutlaka online hesap açılış süreci ile oluşturmalısınız. Şubeden yapacağınız başvurularda standart ihtiyaç kredisi faiz oranları geçerli olacaktır. Ayrıca kredi talebinizin 5.000 TL’yi aşması halinde yine güncel Akbank faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. 

Kredi vadesi, 12 ay ile sınırlı olmak üzere kullanıcı inisiyatifindedir. Dilerseniz 12 aydan daha kısa süreli bir vade de belirleyebilirsiniz. Bu durumda da kredinizden masraf ya da faiz farkı tahsil edilmeyecek, çektiğiniz kadar geri ödeme yaparak kredinizi tamamlayabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@