Akbank Ödeme Ertelemeli Kredi Veriyor! Kredi Alıp Şimdi Ödemek İstemeyenler Bankaya Koşsun!

Akbank düzenlediği kredi kampanyası ile yine yüzleri güldürecek. Kredi alıp sonra ödeme yapmak isteyenlere özel fırsat sunuluyor!

Finans 18.09.2021 - 15:23 18.09.2021 - 15:23 Elif İşçi

Akbank tarafından sunulan kredi kampanyaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Bankanın müşterilerine özel sunduğu kredilerin yanı sıra resmi internet sayfası üzerinden de kredi kampanyasının detayları hakkında bilgi verildi.

Kredi çekmek isteyenler bankalara akın ederken en uygun faiz seçeneği bulunan bankaları tercih ediyorlar. Akbank da düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile birlikte müşteriyi mutlu etmeye devam ediyor.

AKBANK KREDİ KAMPANYASI İLE ÖDEMELERİ ÖTELEYİN!

Akbank acil paraya ihtiyacı olanlar için harekete geçti. Kredi çelmek isteyenler ancak en uygun kredi fırsatının nerede olduğunu bilemeyenler için Akbank ödeme erteleme ve düşük kredi faiz oranları sunuyor.

Akbank resmi internet adresi üzerinden ödeme ertelemeli kredi vereceğini duyurdu. Nakite sıkışanlar ve ödeme konusunda hızlı davranamayacak olanlar için özel fırsatlar sunuluyor. Üstelik ödeme ertelemeli kredi fırsatından sadece kimlik numarası ile faydalanmak ve hızlı yanıt almak mümkün olacak.  

SADECE KİMLİK NUMARASIYLA ANINDA KREDİ ALINABİLECEK!

akbank-kredi-fırsatı

Akbank ödeme ertelemeli kredi kampanyasının detaylarını açıkladı. Kredi banka şubelerinden, online bankacılık sistemlerinden ya da telefon bankacılığı yöntemi ile rahatlıkla alınabilecek.

Kredi erteleme sürecinin vadesi en fazla 36 ay olarak belirlendi. Ödeme erteleme yapmak isteyenlere 3 aylık bir erteleme seçeneği sunuldu. Ödeme erteleme seçeneğini kullananlar için vade seçeneği 33 ay olarak hesaplanacaktır.

Başvurular için kefil ya da belge istenmeden sadece kimlik numarası ile sorunsuz bir şekilde yapılabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@