Akbank Resmi Sitesinden Duyurdu! Hesabı Olmayıp Açanlara Verilecek Üst Limit 5.000 TL

Akbank yeni hesap oluşturacak ve yeni müşteri olacak vatandaşlara 5.000 TL maliyetsiz nakit destek sağlanacağını duyurdu. İşte bankanın kredi olanağı.

Emlak Haberleri 23.10.2021 - 14:58 23.10.2021 - 14:58 Mustafa KARAGÖZ

Akbank'ın sonbahar kampanyasında 5.000 TL faizsiz kredi olanağı bulunuyor. Banka müşterilerine 5.000 TL kredi verip hiçbir maliyet eklemeden 5.000 TL olarak geri alacak. 

AKBANK'TAN YENİ MÜŞTERİLERE 5.000 TL

İhtiyaç kredisi kullanımlarına aylık faiz oranları çok yükselmiş durumda. Bankalardan kredi çekmek isteyenler için ödemelerin aylık tutarları ve yıllık toplam maliyetleri çok seviyede yer alıyor. Kredi ihtiyaçlarını yüksek maliyetlerle karşılamak istemeyenler için ise Akbank'tan kredi kampanyası geldi. 

Banka ihtiyacı olanlara faizsiz ihtiyaç kredisi sağlayacak. Bankanın sağlayacağı kredi olanaklarından yararlanacak olan vatandaşlar için şartlar Akbank'ın resmi sitesinden ilan edildi. 

Kimler Kullanabilecek?

Faizsiz masrafsız 5.000 TL kredi için banka, "Kredi başvurusunu yeni müşteri edinimi esnasında “Başlangıç ürünleri sayfasındaki İhtiyaç Kredisi seçeneği ile ” yaparak müşteri olanlar hemen,  “başlangıç ürünleri sayfasındaki ihtiyaç kredisi seçeneği dışındaki seçenekler ile müşteri edinim tamamlayanlar" başvuru yapabilecekler. 

Kredi başvuru işlemlerinin nasıl olacağını açıklayan Akbank, müşterilerin ilk işlemleri tamamladıktan sonraki 1 gün içinde Akbank Mobil ve İnternet üzerinden kredi kampanyasından yararlanabileceklerini duyurdu. 

Kredi Özellikleri Neler?

Akbank ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine çok standart özellikler sunuyor. Müşteriler ihtiyaç kredisini faizsiz ve bir yıl vadeli kullanacaklar. İşte ilan edilen tüm kredi özellikleri. 

* Akbank 5.000 TL kredi kullanımında faiz uygulanmayacak.

* Kredi geri ödemeleri 12 ay vadede yapılacak.

* Söz konusu kredi talepleri Banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır.

* Kredi kullanımlarında kredi tahsis ücreti alınmamakta. 

* Müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.

* 5.000 TL faizsiz, masrafsız, kredi tahsis ücreti ödemesi Akbank kredisi ayda 416 TL taksitle ödenir.

5.000 TL KREDİYİ ÇEKEN NASIL GERİ ÖDEYECEK

Akbank'tan 5.000 TL ihtiyaç kredisini çeken müşteriler için en merak edilen soru geri ödemeler nasıl olacak. Banka 5.000 TL kredinin aylık 416 TL taksitle 12 ay vade ile ödeneceğini açıkladı.

KAMPANYA ŞARTINI UNUTMAYIN

Bankanın resmi sitesinden yapılan bilgilendirme açıklamasında, söz konusu kredi kullanım hakkının yalnızca Akbank Mobil ve İnternet kanalında tamamlanacak başvurular için geçerli olduğunu açıkladı. Şubelerden başvuru yapılması durumunda ise kredi talebi olumsuz yanıtlanacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@