Akbank Süreyi Uzattı! Başvuran Emeklilerin Hesaplarına 2.500 TL Yatıyor!

Akbank tarafından düzenlenen ve yoğun ilgi gören emekli kampanyasının süresi uzatıldı. Akbank emekli kampanyasının imkanları nelerdir, nasıl yararlanılır?

Finans 02.01.2022 - 01:22 02.01.2022 - 01:22 Engin Uzunoğlu

2022 yılınde bankaların emekli müşterileri ikna ederek kendi bankaları ile çalışmalarını temin etmelerini sağlamaya devam ediliyor. Bu maksatlar her banka tarafından bir emekli kampanyası düzenliyor. Bu kampanyalar ile emeklileri ikna etmeye çalışan bankalar müşteri portföylerini de arttırabiliyorlar. Türkiye'de yaklaşık 13 milyon emekli vatandaş bulunuyor. Bu sayının oldukça fazla olması ise bankaların ihtahlarını kabartıyor. Bankalar emekli müşterileri kendi bankalarına kanalize ederek her ay garanti ödeme alan para girişi sağlanan hesaplara sahip olmak istiyorlar. Ayrıca emeklilere diğer bankacılık ürünleri de kullandırılarak bankalar ciddi kar elde edebiliyorlar.

AKBANK EMEKLİ KAMPANYASININ SÜRESİNİ UZATTI!

Akbank tarafından yapılan son açıklamaya göre emekli kampanyasının süresini,n uzatıldığı bildirildi. Normalde kampanya 31 Aralık 2021 tarihinde sona eriyordu. Ancak Akbank bu süreyi 21 Ocak 2021 tarihine kadar uzattı. Bu süre içerisinde emekli müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edebilecekler. Müşteriler bu kampanyanın fırsatlarını aynı şekilde kullanabilecekler. 

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Akbank tarafından emekli müşterilere emekli maaş promosyonu imkanı veriliyoır. Müşteriler aldıkları emekli maaşlarını Akbank'a taşıyarak emekli maaş promosyonu alma hakkı elde edebiliyorlar. Bu taşıma işleminin ardından Akbank'a 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımama sözü veren emekliler emekli maaş promosyonu ödemeleri kısa bir süre içerisinde banka hesaplarında görebiliyorlar. 

HANGİ EMEKLİLERE NE KADAR MAAŞ PROMOSYONU VERİLECEK?

Akbank tarafından emeklilere verilen maaş promosyonunun miktarı belirlenirken emeklinin maaşı kıstas alıyor. Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.750 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlara 2.100 TL ve emekli maaşları 2.500 TL'Nin üzerinde olan emekli müşterilere 2.500 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@