Akbank Yetişenleri Ev Sahibi Yapıyor! 62 Bin TL'ye, 122 Bin TL'ye, 170 Bin TL'ye Satılık Konutlar!

Konut satın almak isteyenlere Akbank'tan uygun fiyatlı fırsatlar sunuldu. İşte Akbank'ın düşük maliyetli kelepir konutlarına dair merak edilen ayrıntılar ve satış fiyatları...

Emlak Haberleri 16.03.2022 - 22:56 16.03.2022 - 22:56 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ev sahibi olmayı düşünen ama yüksek fiyatlardan dolayı bu isteklerini ertelemek zorunda kalanlara Akbank çok önemli bir fırsat verdi. Akbank, satışa çıkardığı bazı konutlar için oldukça düşük fiyatlar belirledi. Yüksek fiyatlardan dolayı ev satın alamayanlar çok önemli bir fırsatı elde etmiş oldular. Peki Akbank hangi şehirlerde hangi konutları kaç TL'lik fiyatla satışa çıkardı? 

YOK FİYATINA EV SAHİBİ OLMA İMKANI

Ev sahibi olma hayallerine bir an önce kavuşmak isteyenlere Akbank çok önemli bir fırsat veriyor. Bankanın daha önceden kredi kullandırdığı müşterilerin bu kredilere karşılık ipotek gösterdikleri evlerin mülkiyetleri sorunlu kredilerden dolayı Akbank'a geçti. Mülkiyetine geçen konutlardan kredi zararlarını çıkarmak isteyen Akbank da banka politikası olarak acil satış yapma kararı alıyor. Acil satış için ise oldukça düşük fiyatlar belirleniyor. Bu düşük fiyatlardan insanlara ev sahibi olma imkanları veriliyor.

FARKLI İLLERDE KONUT SATIŞLARI YAPILABİLİYOR

Akbank tarafından satışa çıkarılan konutlar incelendiğinde çok sayıda şehirde konut satışı yapıldığı görülüyor. Ev sahibi olma hayali kuranlar yaşadıkları şehirlerdeki satılık konutları inceleyerek makul fiyatlarla isteklerini yerine getirebiliyorlar. Ayrıca yatırım yapmak için de bu konutlar önemli bir fırsat oluyor. Bankalardan düşük fiyatlarla satın alınan konutlar iki kat fiyatına kısa sürede satılabilme imkanına sahip oluyorlar. Bu da çok cazip bir yatırım teklifi olarak değerlendiriliyor. 

AKBANK'IN FİYAT İNDİRİMİ YAPTIĞI SATILIK KONUTLAR

Akbank konut satışlarında bazı konutlar için özel indirimler uygulanıyor. Bu indirimlerle zaten düşük olan fiyatlar tam anlamıyla dibe çekiliyor. İşte Akbank'ın büyük fırsat olabilecek satılık konutları...

akbank konut satışları 1

Akbank tarafından yayınlanan konut satış ilanlarına göre Edirne'nin İpsala ilçesinde 183 metrekare konut 196 Bin TL'ye, 162 metrekare konut 176 Bin TL'ye satışa çıkarıldı. Ayrıca Akbank, Samsun Ladik'te 130 metrekare konutu 170 Bin TL'ye satıyor. 

 akbank konut satışları 2

Akbank, Afyonkarahisar İhsaniye'de 77 metrekarelik konutu 122 Bin TL'ye satışa çıkarıldı. İlanda bu konutun albenisi olan bir projede yer aldığı görülüyor.

akbank konut satışları 3

Ağrı Merkez'de de Akbank konut satışı yapıyor. 131 metrekarelik konut için 200 Bin TL fiyat belirlendiği bildirildi. 

akbank konut satışları 4

Akbank'ın konut satışı yaptığı illerden birisi de Mardin oldu. Mardin'de Kızıltepe ilçesinde 207 metrekarelik apartman dairesi için 178 Bin TL fiyat isteniyor.

akbank konut satışları 5

Akbank, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde 180 metrekare konutu 178 Bin TL'ye, Viranşehir ilçesinde 67 metrekare konutu 62 Bin TL'ye satışa çıkardı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@