Akbank'ın Emekli Ödeneğini Kaçıranlar Çok Üzülecek! Başvuran Her Emekliye 2.500 TL Nakit Ödenek Fırsatı!

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre her bir emekli için 2 bin 500 liraya varan ödenek ayrıldı. İşte konuya ilişkin ayrıntılar.

Finans 07.01.2022 - 17:44 07.01.2022 - 17:44 Büşra Uluşen

Emekli bireylerin büyük bir kısmı, emekli dostu bankalar arasında yer alan Akbank’ın 2022 yılı için belirleyeceği emekli ödeneğini merakla bekliyordu. Akbank’ın yazılı açıklamasına göre her bir emekliye 2.500 TL’ye varan ödenek ayrıldı. Detaylar haberimizin devamında.

Akbank, emeklilere en yüksek promosyon ödeneği veren bankaların başında gelmekte. 2021 yılı boyunca bu strateji sayesinde emekli portföyünü genişleten Akbank, bu alanda 2022 yılının da yıldızlarından biri olacak gibi görünüyor. Birçok bankanın emekli promosyonu 2.000 TL seviyelerine yaklaşamazken Akbank, emekli maaş müşterilerine 2.500 TL’ye kadar nakit ödeme yapabilecek.

akbank emekli ödeneği 2
Maaşını Taşıyan Emeklilere 2.500 TL Kazanma Fırsatı

Emekli maaşını Akbank’a taşımak isteyen emeklilere banka tarafından çeşitli fırsatlar sunulmakta. Emekliler, bankalardan çeşitli hizmetleri ücretsiz alma konusunda oldukça seçici iken en fazla dikkat edilen hususların başında ise ödenecek promosyon tutarı gelmekte. Akbank, bu konuda da gerekeni yaparak 1.500 TL’nin altında emekli maaşı olanlara 1.750 TL promosyon ödemesi yapacak.


Maaşı 1.500 TL ve 2.500 TL arasındaki bireyler, emekli maaşlarını Akbank’a taşıyarak 2.100 TL’lik nakit ödeneğin sahibi olabilecek. Maaş zamlarıyla beraber emeklilerin büyük bir kısmının maaşı 2.500 TL’yi aşacak. Bu durumdaki kişilere tamı tamına 2.500 TL promosyon ödenecek. Emeklilerin bu ödeneklerden yararlanabilmeleri için maaşlarını Akbank’a taşımaları ve 3 yıl süreli taahhüt vermeleri gerekiyor. 

akbank emekli ödeneği
Emekli maaşınızı Akbank’a taşıyıp promosyonunuzu almak için sabırsızlanıyorsanız hemen 444 2 525 numaralı Akbank iletişim merkezini arayabilirsiniz. E-devlet şifreniz bulunuyorsa maaş değişiklik ekranını kullanarak e-devlet üzerinden de maaş taşıma başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını ek bir ücret ödemeden Akbank şubelerinden de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Emekli adayları ise kurumlarına verecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde Akbank hesaplarını kullanabilirler. Maaş taşıma işlemi sonrasında promosyon alabilmek için de başvuru yapmak gerekiyor. Başvuru için şubeye gitmeden 444 2 525’i arayarak talebinizi iletebilirsiniz. 


Akbank, emekli maaş müşterilerine ücretsiz para transferi ve fatura ödeme, aidatsız kredi kartı gibi hizmetler sunarken maaştan 2 gün önce masrafsız ek hesap kullanım imkânı da sağlıyor. Akbank’ın emekli maaş müşterileri, maaşları yatmadan 2 gün önce ek hesaplarını kullanıp ödemesini maaşları yatınca ek bir ücret ödemeden yapabiliyor
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@