Akbank'tan 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekenlerden 3 Ay Ödeme İstenmiyor!

Nakit ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm arayan müşterilerine özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan Akbank uygun maliyetlerde finansman desteği veriyor. 

FİNANS 21.07.2021 - 15:13 25.07.2021 - 11:30 Engin Uzunoğlu

Ekonomik koşullar vatandaşları zorlamaya devam edince son dönemlerde ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgi oldukça yükseldi. Geçimlerini sağlayamayan ve pandemi sürecinden biriken borçları ile baş edemeyen vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanarak finansal açmazlarına çözüm üretebiliyorlar. 

Bankalar ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlerken hem müşteri portföylerine hem de mevcut ekonomik koşullara göre bazı şartlar belirliyorlar. Son döenmlerde ihtiyaç kredisi kampanyası ile dikkat çekmeyi başaran bankalardan birisi de Akbank oldu.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere finansal destek verilirken bunun çeşitli avantajlarla sunulmazsı dikkatlerden kaçmıyor. Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere sağlanan en önemli avantaj 3 ay taksit erteleme  oldu. 

Akbank'tan bugün ihtiyaç kredisi kullanıp nakit sorunlarını aşmayı başaran müşteriler kredi ödemelerine 3 ay sonra başlıyorlar. Bu 3 aylık süreçte müşteriler bütçelerini kredi taksitlerini ödeyebilir hale getiriyorlar. Böylelikle zaman kazanan müşlteriler ilerleyen aylarda çıkacak ekonomik meselelere de çözüm üretmiş oluyorlar. 

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 966 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise yapılan toplam öçdeme  tutarı 966 TL oluyor.

akbank ihjtiyaç kredisi hesaplama

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Aklbank'ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanıp borçlarını ödemek isteyen vatandaşlar bunu nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Öncelikle müşteriler bu kredi için başvurularını Akbank şubelerinden, Akbank Telefon Şubesi'nden, Akbank Direkt İnternet ve Mobil'den yapabiliyorlar. 

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ GERİ ÖDEMESİ NASIL YAPILIR?

Akbank'tan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlara standartın dışında bir ödeme planı sunuluyor. 36 ay vadeli bir ihtiyaç kredisi çekilip 3 ay ödeme erteleme kullanıldığında ertelenen süre toplam kredi vadesinden düşülüyor. 

36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredilerinin geri ödemeleri 33 aylık vade çerçevesinde yapılıyor. 92 günlük ertelemenin ardından ödenecek olan ilk taksitte ertelenen dönemin faizleri tahsil ediliyor. Sonraki ay ise kredi taksitleri normal bir şekilde ödeniyor

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSUNDA HANGİ BELGELERİ İSTİYOR?

-Kimlik belgesi
-İkamet belgesi (Gereken görülürse)
-Gelir Belgesi 
- SGK Hizmet Döküm Belgesi

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@