Akbank'tan Emeklilere Geri Ödemesiz 1.750 TL Ve Faizsiz Para Müjdesi!

Akbank tarafından emekli müşterilere promosyon ödemesi müjdesi verilirken faizsiz para haberi de geldi. Emekliler Akbank'tan ne kadar promosyon ödemesi alırlar, nasıl faizsiz para çekebilirler? 

Finans 06.10.2021 - 04:00 06.10.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar arasında emekli müşterilere yönelik çok sayıda kampanya düzenleniyor. Oldukça geniş bir müşteri potansiyelini ifade eden emekli müşteriler bankalar için bulunmaz bir nimet anlamına geliyor. Ülke genelinde yaklaşık 13 milyon emekli bulunuyor. Bu 13 milyon emeklinin her ay maaş alması önemli bir nakit akışı demek oluyor. Bunun için de bankalar bu pastadan daha fazla pay kapabilmek için emeklilere yönelik çok cazip kampanyalar düzenliyorlar.

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Emeklilere yönelik kampanya düzenleyen bankalar arasında Akbank da bulunuyor. Akbank, maaşlarını taşıyan emekli müşterilere yüksek bir emekli maaş promosyon ödemesi yapıyor. Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre 31 Ekim 2021 tarihine kadar maaşlarını Akbank'a taşıyan Ssk, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklileri 1.750 TL'ye varan promosyon ödemesi almaya hak kazanabiliyorlar.

AKBANK'TAN EMEKLİLERE 1.750 TL ÖDEME

Akbank tarafından emekli müşterilere yönelik maaş promosyonu ödeme miktarlarına dair açıklama yapıldı. Buna göre 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı olan müşterilere 1.200 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı olan emeklilere 1.500 TL ve 2.500 TL'nin üzerinde emekli maaşı olan emekli müşterilere 1.750 TL promosyon ödemesi yapılıyor. 

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank'tan emekli maaş promosyonu almak isteyenlerin bazı şartları yerine getirmeleri isteniyor. Buna göre müşterilerin öncelikle maaş hesaplarını Akbank'a taşımaları gerekiyor. Ardından ise 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair taahhütnameyi imzalamaları gerekiyor. Bu taahhütnamenin imzalanmasının ardından 3 iş günü içerisinde emekli maaş promosyonu emekli müşterinin vadesiz hesabına yatırılmaktadır.

AKBANK'TAN EMEKLİLERE FAİZSİZ PARA

Maaşını Akbank'a taşıyan emeklilere maaş promosyonunun yanında faizsiz para imkanı da veriliyor. SGK'dan emekli maaşı alan emkliler maaşlarını Akbank'a taşıdıklarında maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarında para olmasa bile faizsiz para çekebiliyorlar. Emekli müşterinin maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlanabiliyor. Maaş tarihinden 2 gün önce artı para kullanan emekli müşterilere yüzde 0 faiz ile para veriliyor. Maaş yatınca ödeme yapan emekliler faiz maliyeti olmadan bankadan para çekmiş oluyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@