Akbank'tan Faiz İndirimi Ve Kredi Duyurusu! SMS İle Kefilsiz, Belgesiz 75 Bin TL İhtiyaç Kredisi Verilmeye Başlandı!

İhtiyaç kredisi kampanyası ile atağa kalkan Akbank hem faizleri indirdi hem de SMS ile kefilsiz kredi vermeye başladı. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Akbank'tan Faiz İndirimi Ve Kredi Duyurusu! SMS İle Kefilsiz, Belgesiz 75 Bin TL İhtiyaç Kredisi Verilmeye Başlandı!

Akbank tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası ile alakalı olarak müşterilere büyük bir müjde geldi. Akbank'ın son faiz güncellemesi ile müşterilere aylık yüzde 1,47 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verilmeye başladı. Bu gelişme ile Akbank'ın kredi bankacılığında büyük bir çıkış yaptığı şekilde yorumlar gelmeye başladı.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİNİ İNDİRDİ

En düşük faizli konut kredisini veren banka unvanına sahip olan Akbank şimdi de QNB Finansbank 'tan sonra en düşük faizli ihtiyaç kredisini veren banka oldu. Akbank'ın bu gelişmeyi duyurması üzerine ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin yoğun bir şekilde kredi bbaşvuırusunda bulunmaya başladıkları bildirildi.

BELGESİZ, İMZASIZ, ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ

İhtiyaç kredisi kampanyası hakkında açıklama yapan Akbank, belgesiz ve imzasız kredi vermeye başladığını duyurdu. Müşterilerin şubeye gitmelerine bile gerek kalmadan ihtiyaç kredisi veren Akbank tek bir SMS ile müşterilere kefilsiz kredi veriyor.

3 AY ÖDEME YOK

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanan müşterilere 3 ay ödeme erteleme imkanı ile finansman desteği veriyor. Hem düşük faiz, hem kolay başvuru hem de 3 ay erteleme imkanı ile verilen ihtiyaç kredisi çok büyük bir heyecan yarattı.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay erteleme imkanını kullanan müşteriler bu krediyi en fazla 33 ay vadede çekebiliyorlar. Ödemesiz geçen dönem ise azami vade süresi olan 36 aydan düşüliyor. Bugün ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bu kredinin ilk taksit ödemesini 92 gün sonra yapıyorlar.

AKBANK 75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan SMS yolu ile başvuru yapanlara banka tarafından aylık yüzde 1,47 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 2.832 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise müşterilerin yapmış oldukları toplam ödeme tutarı 102.349 TL oluyor.

akbank ihtiyaç kredisi hesaplama

AKBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Akbank'tan SMS ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bu kredi başvurusunu nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Kefilsiz olarak verilen bu krediye başvuru yapmak isteyenler cep telefonlarının mesaj bölümüne “Kredi” yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaralarını yazıyorlar. 4425'e SMS gönderen müşteriler 20 Bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış oluyorlar.

SONRAKİ HABER