Akbank'tan Faiz İndirimli Konut Kredisi Kampanyası İle Kredi Taksitlerinizi Düşürün!

Konut satın almak isteyen vatandaşlara uygun çözümlerle konut kredisi veren Akbank düşük maliyetlerle vatandaşları ev sahibi olmaları için destekliyor. 

Finans 03.09.2021 - 02:00 03.09.2021 - 02:07 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut sahibi olmayan her vatandaşın hayalinde ev satın almak olduğu biliniyor. Akbank da bu talebi olan müşteriler için özel bir konut kredisi kampanyası düzenledi. Akbank'ın özel konut kredisi kampanyası ile müşterilerin ödeyecekleri faiz yükünde önemli indirimler sağlanabiliyor.

AKBANK ÖZEL KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyası ile müşteriler oldukça cazip fırsatlarla konut sahibi olabiliyorlar. Türkiye'de konut fiyatlarının yüksek olmasından dolayı vatandaşlar peşin ödeme ile ev satın alamıyorlar. Birikimlerini bir araya toplayan vatandaşlar eksik kalan tutarlar için konut kredisi kullanıyor ve uzun vadelerde bu kredi geri ödemesini yapıyorlar.

DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Akbank'ın düzenlediği konut kredisi kampanyasında öncelikle müşterile düşük faiz avantajı veriliyor. Şu anda bankacılık piyasasında en düşük konut kredisi faizi aylık yüzde 1,37 olduğu biliniyor. Akbank da az sayıda banka ile beraber müşterilerine aylık yüzde 1,37 faizle konut kredisi veriyor. 

KONUT KREDİSİ FAİZİNDE İNDİRİM FIRSATI

Akbank'ın konut kredisi kampanyası ile müşterilere faiz indirimi fırsatı da veriliyor. Ara ödemeler yapılabilen bu kredi kampanyasında faiz ödemesi peşin yapıldığı için faiz indirimi imkanı doğuyor. Bundan dolayı da toplam maliyette de düşüşler meydana gelebiliyor. Akbank müşterileri indirimli konut kredisi fırsatından yararlandıklarında daha maliyetsiz bir şekilde ev sahibini olabiliyorlar.

TAKSİT MİKTARLARI DÜŞÜRÜLEBİLİYOR

Akbank konut kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 3, 6 veya 12 ayda bir ara ödeme yaparak kredi taksitlerini azaltabiliyorlar. Sabit faizli olan bu kredi kampanyasında müşteriler ara ödeme yaptıklarında herhangi bir komisyon ödemek durumunda da kalmıyorlar. Hem taksit miktarını hem de faiz maliyetini indiren müşterilere çifte avantaj sunuluyor.

100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

100 bin lira konut kredisi hesaplama akbank

Konut kredisi kampanyası kapsamında Akbank müşterilerine aylık yüzde 1,37 faiz uygulanıyor. Bu kampanya kapsamında 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.702 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Vade süresince yapılacak olan ara ödemeler ile bu taksit miktarı da düşürülebiliyor. Miktar düşüşü müşterilerin yapacakları ara ödeme tutarlarına göre değişiklik gösterebiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@