Akbank'tan İngilizce Öğrenmek İsteyenlere Özel İndirim ! Akbank Müşterilerine Cambly' de Geçerli %30 İndirim

Kasım ayına hızlı bir giriş yapan Akbank, İngilizce öğrenmek isteyenlere özel bir kampanya hazırladı. Kasım ayı boyunca geçerli bu kampanya ile Cambly’ nin 3 aylık paketlerinde %30 indirim hakkı kaza

Finans 02.11.2021 - 12:26 02.11.2021 - 12:26 Serhat Karaman

Akbank, İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek isteyenler için çok özel bir kampanya düzenledi. Büyük ilgi gören İngilizce öğrenme ve geliştirme uygulaması Cambly’ de geçerli bu kampanya ile siz de İngilizcenizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. 

Bilmeyenler için ilk olarak Cambly nedir ve nasıl çalışır? Bir bakalım. Cambly, dünyanın en geniş kapsamlı İngilizce öğrenme ve geliştirme sistemlerinden biri. Ana dili İngilizce olan sayısız eğitmen ile İngilizce pratiği yapabileceğiniz bu uygulama, ülkemizde de çok tutulmakta. Bilindiği gibi bir dili öğrenmenin ve geliştirmenin en iyi yolu o dili aktif olarak kullanmak ve pratik yapmaktır. Cambly de tam olarak bu bağlamda hazırlanmış özel bir sistem.

%30 İndirimle Siz de Cambly Macerasına Ortak Olun

Cambly, özellikle gençler arasında son derece popüler. Gerek eğitim, gerekse iş hayatında başarılı olmak isteyenler, Cambly ile geleceklerine yatırım yapma fırsatı buluyor. Özellikle döviz fiyatlarının artmasıyla beraber bu uygulamadaki fiyatlar da bireyleri zorlamakta. Ne var ki Akbank müşterileri, mobil bankacılık uygulamasını kullanarak bu eşsiz uygulamayı %30 indirim ile kullanabilme şansına sahip olacak.

Akbank’ın Cambly kampanyasından yararlanmak için Akbank mobil uygulamasını kullanabilir, kampanyalar bölümünde yer alan Cambly kampanya sekmesinden kodunuzu alabilirsiniz. Cambly web sitesi ya da uygulaması üzerinden bu kodu kullanarak 3 aylık paketlerde %30 indirim hakkı kazanabilirsiniz. Her Akbank müşterisi bir kodla bu indirimden tek bir defa yararlanabilirken otomatik yenilemenin aktifleştirilmesi halinde aynı tarife üzerinden kaydın yenilenmesi mümkün.

Çok sayıda eğitmen ile görüntülü ve sesli görüşme yoluyla İngilizce pratiği yapabileceğiniz bu uygulamadan yararlanmak üzere Akbank mobili hemen indirin, bu önemli fırsatı sakın kaçırmayın. Akbank hesabınız yoksa uygulamayı telefonunuza indirip ücretsiz hesap açabilir, daha sonra bu kampanyadan yararlanmak üzere indirim kodunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@