Akbank'tan Kadınlara Özel Giyim ve Kozmetik Kampanyası! Bakımından Ödün Vermeyen Kadınlar, Bu Kampanyayı Çok Sevecek!

Akbank'tan kadınlara özel bir kampanya başlatıldı. Giyim ve kozmetik sektörlerine özel bu kampanya ile kadınlar harcadıkça kazanabilecek.

Finans 04.02.2022 - 00:16 04.02.2022 - 00:16 Engin Uzunoğlu

Akbank’tan özellikle kadınları çok sevindirecek bir kampanya hamlesi geldi. Giyim ve kozmetik sektörlerine özel bu kampanyadan tüm Akbank müşterileri yararlanacak olsa da özellikle kadınların kampanyaya büyük ilgi gösterdiği görülüyor.

Akbank, giyim ve kozmetik sektörlerinde geçerli yeni kampanyasının duyurusunu yaptı. Bu kampanyadan yararlanmak üzere acele etmenizi tavsiye ediyoruz. Kampanyaya katılım göstermek için Akbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan SMS atabilir ya da Akbank mobil uygulaması ile Axess mobil uygulamalarından birini kullanabilirsiniz.

Giyim ve Kozmetik Sektörüne Özel Chip-Para Ödülü

Giyim ve kozmetik sektörlerinde geçerli olacak bu kampanyaya katılmadan önce mutlaka kampanya kaydınızı yapınız. Akbank sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan SMS göndererek katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yalnızca GİYİM yazıp 4566’ya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu SMS sonrasında kampanya kaydınızın başarılı bir şekilde alındığına dair onay mesajı alacaksınız. Bu mesajın ardından kampanyanın geçerli olduğu sektörlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri ikinci harcamanızla beraber 20 TL Chip-Para kazanmış olacaksınız.

Akbank müşterileri, bakımına özen gösterenler için özel olarak düzenlenen bu kampanyadan toplamda 60 TL Chip-Para kazanabilecek. Kampanyaya katılmak için Axess mobil ya da Akbank mobil uygulamalarını kullanabilirsiniz. Kampanyalar alanında yer alan ‘’Giyim ve Kozmetik Kampanyası’’ başlığına tıkladıktan sonra ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklayınız. Tıklamanın ardından kampanyaya katıldığınıza dair bir bildirim alacaksınız. Tıpkı SMS ile başvuruda olduğu gibi ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri harcamalarınızda toplamda 60 TL Chip-Para kazanabileceksiniz.

Kampanya, sadece bireysel Akbank kredi kartı kullanıcılarına yönelik olarak düzenlendi. Aidatsız kartlar ve ticari kartlar, bu kampanyaya dahil değil. Ayrıca kampanyaya katılmak için SMS ile ya da mobil uygulama üzerinden mutlaka başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bu yöntemlerden birini kullanarak kayıt yaptırmadan harcama yapmanız halinde Chip-Para ödülü kazanamıyorsunuz.

Akbank’ın bu özel kampanyasından Chip-Para kazanmak için işleminizi iptal ettirmemeniz gerekmekte. İptal durumunda kampanyadan herhangi bir ödül alamıyorsunuz. Ayrıca Chip-Para yüklemesinin ardından iptal edilen işleminiz olursa Akbank tarafından verilen hediye paralar geri alınabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@