Akbank'tan Uygun Kredi! 92 Gün Ödemesiz 40 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyalarından olan Uygun kredi ile müşteriler hem 3 ay ödeme erteleme hem de düşük maliyetle nakit desteği alabiliyorlar.

Akbank'tan Uygun Kredi! 92 Gün Ödemesiz 40 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de ekonomik gelişmelerin neticesindebazı vatandaşlar çeşitli nedenlerden dolayı acil nakit ihtiyacı yaşamaya başladılar. Bu finansal sorunun aşılabilmesi için ise bankalarca verilen ihtiyaç kredisi kampanyaları önemli bir vazife görmeye başladı.

Cazip imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankalardan olan Akbank yine bir kredi kampanyası ile müşterilerine reddedemeyecekleri bir kredi teklifinde bulunuyor. Akbank Uygun Kredi ile nakit ihtiyaçları sorun olmaktan çıkıyor.

AKBANK UYGUN KREDİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank tarafından düzenlenen kredi kampanyası olan uygun kredi ile müşteriler cazip fırsatlarla ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 36 aya kadar vade fırsatı ile kullanılabilen bu ihtiyaç kredisinin en cazip kısmı ise 3 ay ödeme erteleme fırsatının tüm müşterilere veriliyor olması oldu.

Kredilerine 3 ay erteleme talep eden müşteriler ödeme sıkışıklığı ile de karşılaşmıyorlar. Bütçelerinde meydana gelen açıkları kapattıktan sonra müşteriler kendilerine sunulan fırsatı değerlendirip kredi taksitlerini ödeyebilmek için 3 aylık hazırlık sürecini kendi avantajlarına kullanabiliyorlar.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sunulan 3 aylık kredi erteleme imkanının bazı şartları bulunuyor. Öncelikle 3 ay erteleme fırsatından yararlanabilmek için banka şubelerinden, Akbank'ın telefon şubesinden, AkbankDirekt İnternet üzerinden veya Akbank Mobil'den kredi başvurusu yapılması gerekiyor.

3 ay erteleme imkanının sağlandığı ihtiyaç kredisi için müşteriler kredilerini en fazla 92 gün erteleyebiliyorlar. Erteleme yapıldıktan sonra ise kredilerin geri ödemesi 33 ayda yapılıyor. Ertelemede geçen 3 aylık kısm toplam kredi vade süresinden düşülüyor.

AKBANK 40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler maliyet hesaplamasını merak ediyorlar. Öncelikle banka müşterilerine bu kredi türünde aylık yüzde 1,59 oranında kredi faizi uyguluyor. 36 ay vadeli 40 Bin TL kredi çeken müşteriler bankaya her ay 1.546 TL kredi taksiti ödüyorlar.

akbank kredi hesaplama

AKBANK ŞUBELERİNDE İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN HANGİ BELGELER İSTENİR?

Akbank şubelerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerden bazı belgeler talep edilmektedir. Buna göre müşteriler nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslını ve fotokpisini bankaya verirler. Banka gerekli gördüğü takdirde müşterilerden adres teyidi için ek belge talep edebilmektedir. Bunun yanında müşterilerden gelir belgesi de istenmektedir.

SONRAKİ HABER