Akbank'tan Yepyeni N11 Kampanyası! Alışverişini N11'den Yapanlara Kaçırılmayacak Fırsat

Dönem dönem n11 ile ortak kampanyalar düzenleyen Akbank, yılın son fırsatını da duyurdu. N11’den yapılacak alışverişlerde geçerli olan bu kampanya, alışveriş tutkunlarının yüzünü güldürecek cinsten.

Finans 17.12.2021 - 10:31 17.12.2021 - 10:31 Serhat Karaman

Dönem dönem n11 ile ortak kampanyalar düzenleyen Akbank, yılın son fırsatını da duyurdu. N11’den yapılacak alışverişlerde geçerli olan bu kampanya, alışveriş tutkunlarının yüzünü güldürecek cinsten. 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanabileceğiniz n11 kodunuz Akbank mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Akbank, 2021 yılının son n11 kampanyasını başlattı. 31 Aralık tarihine kadar yapacağınız kampanya başvurusu ile birlikte n11 indirim kodunuzu alabilir, 250 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 50 TL tutarındaki indirim kodunu yine yıl sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Yılın Son Alışverişinde Akbank İle Farkı Yaşayın

N11 ve Akbank iş birliği ile duyurulan kampanyaya katılmak için Akbank mobil uygulamasının kampanyalar menüsüne giriş yapmanız ve kampanya kaydını onaylamanız gerekiyor. Başvuru ile birlikte n11 indirim kodunuzu alabilirsiniz. Her Akbank müşterisi, bu kampanyada sadece 1 adet kod alma hakkına sahiptir. Alacağınız kodu 31 Aralık günü 23:59’a kadar kullanabilirsiniz.

Alışveriş tutarının 250 TL ve üzeri olması halinde hediye kodu kısmına Akbank tarafından sunulan n11 özel indirim kodunu yazabilir, böylece 50 TL indirim hakkından faydalanabilirsiniz. Bazı sektörler kampanya dışı olup bu sektörler aşağıda listelenmiştir;

·         Elektronik

·         Dijital kodlar

·         Altın ve gümüş (yatırım amaçlı)

·         Bebek bezi

·         Yedek parça

·         Lastik

·         Fotokopi kağıdı

·         Islak mendil

·         Bebek ve evcil hayvan mamaları

·         Süpermarket

N11 indirim kodunuzu yukarıdaki sektörler dışında kalan sektörlerden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Akbank ve n11 tarafından sunulan kampanya kodları, n11’de bulunan diğer kampanya kodları ile birleştirilemez. Size sunulan kod, kullanmanız halinde anında iptal olurken kullanmamanız halinde 31 Aralık gecesi geçersiz olacaktır. Kazandığınız kupon kodunu mutlaka 31 Aralık 23:59’a kadar kullanmanız gerekmektedir.

N11 alışverişinizi iptal ya da iade ederseniz indirim kodu yeniden tanımlanacaktır. Başka bir alışverişinizde 250 TL sınırını aşmanız halinde önceki işleminiz iptal ya da iade edilmiş olsa da yeni indirim hakkından yararlanabilirsiniz.

N11 indirim kodunuzu kullanmak için alışverişinizi tamamlamalı ve sepetinize erişmelisiniz. Burada bulunan indirim kodu alanına Akbank tarafından sunulan kodu yazmanızla birlikte anında 50 TL indirim hakkı elde edeceksiniz. Kodlar tek kullanımlık olup parçalar halinde kullanılamaz. Ayrıca sepet tutarının tek seferde en az 250 TL’yi bulması gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@