Akıllara Durgunluk Veren Olay: Komşu Terörü Kapıya Takılan Gizli Kameraya Yakalandı!

Kapılarının önüne sürekli olarak çöp, çiğ yumurta ve kimyasal maddeler atılan ev sahibi tarafından kurulan gizli kamera akıllara durgunluk veren bir olayı ortaya çıkardı!

Emlak Haberleri 26.12.2021 - 16:33 26.12.2021 - 16:35 Gülcan Özer

İstanbul'da bir apartmanda yaşanan olay duyanların büyük şaşkınlık yaşamasına neden oldu. Gaziosmanpaşa'da bulunan apartmanda öğretmen çift sürekli olarak alt katta oturan komşuları ile gürültü nedeni ile tartışma yaşamaları nedeni ile taşınma kararı aldı. 

Öğretmen çiftin boşalttığı daireye bu seferde aynı apartmanda farklı bir dairede oturan mühendis D.K. ile eşi taşındı. Çift taşındıktan kısa bir süre sonra alt komşuları ile sorunlar yaşamaya başladı. Çiftin iddiasına göre alt komşuları özellikle de çiftin bebeklerinin uyudukları sırada ses ve gürültü yaparak rahatsızlık vermeye başladı. 

KOMŞU TERÖRÜ KAMERAYA YAKALANDI! 

Çift alt kat komşuları ile yaşadıkları sorunu konuştu, ancak bir çözüm bulamadı. Çiftin komşuları ile yapmış oldukları konuşmanın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra kapılarının önüne çöp atılmaya başlandı. Çöple başlayan yabancı maddeler zamanla bozulmuş çiğ yumurta ve kimyasal maddeler haline geldi. 

çiğ yumurta attılar

Çiftin bebek arabasının üzerine dökülen kimyasal madde bardağı taşıran son damla oldu. Tüm binada oturan kişiler ile konuşan çift sorunlarının devam etmesi ve kapılarının önüne sürekli olarak pislik atılması üzerine kapılarının üzerine gizli kamera taktılar. Kamera kayıtlarını izleyen çift büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

komşu terörü

Çiftin izlediği görüntülerde alt kat komşularının ellerindeki kimyasal maddeyi bebek arabasının üzerine döktükleri, sonrasnıda kalan maddeyi kapıya serptikleri görülürken aile alt kat komşularından şikayetçi olarak polise başvurdu. Alt katta oturan komşu ise çiftin sürekli olarak gürültü yaparak kendilerini mağdur ettiğini, evin anahtarını başkalarına vererek yurt dışından gelenleri evlerinde misafir ettiklerini, kendi balkonlarına sürekli olarak üst kattan çöp atıldığını belirterek çiftten şikayetçi oldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@