Akrabanızdan Alamazsınız! 41 Bin TL'ye 1+1, 52 Bin TL'ye 2+1, 62 Bin TL'ye 3+1 Satılık Daire

Vakıfbank müşterilerine kendi konutlarını satıyor. Bankanın en düşük fiyattan satışa çıkardığı 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatlarını listeledik. İşte en ucuz satılık daireler.

Emlak Haberleri 03.09.2021 - 20:00 03.09.2021 - 20:00 Mustafa KARAGÖZ

Emlak sektöründe fiyatlar çok yükselmiş durumda bulunuyor. Uzun süredir devam eden maliyet artışları yeni konutların fiyatlarını çok yüksek bantlara taşıdı. Vatandaşlar ise bu dönemde ikinci el evlere yöneldiler. En ucuz ikinci el evler ise lojman ve banka gayrimenkul satışlarında olabiliyor. 

EN UCUZ SATILAN İKİNCİ EL EVLER

En ucuz satılan ikinci el evler arasında kamu kurumlarının ihale ilanları gelebiliyor. Muhammen bedel üzerinden ihaleye çıkarılan ikinci el evlerde, fiyatlar piyasadan yüzde 10 ile yüzde 30 arasında değişen oranlarda daha indirimli olabiliyor. Hatta bazı kurumların ihalelerinde konut satışları ilk teklif fiyatlarına satılıyor. İhaleye katılımın az olduğu duyurularda satışlar fiyatlarında yüzde 40'a ulaşan indirimler oluyor. 

Banka gayrimenkul satış ilanları da piyasadan daha ucuz olabiliyor. Bankaların kendilerine ait gayrimenkul satışlarında da çok önemli indirimler olabiliyor. Ayrıca bankaların kendi gayrimenkul satışlarında sundukları konut kredisi imkanları ek avantajlar da sağlıyor. Güncel olarak tüm banka gayrimenkul ilanlarını ve kamu kurumlarının lojman satışı ihale ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

VAKIFBANK'TAN İNANILMAZ RAKAMLARLA DAİRE SATIŞI

Vakıfbank kendisine ait olan banka gayrimenkullerini satan bankalardan biri. Kendi resmi sitesinde satış listesinde yer alan konutlar için detaylı bir kılavuz yayımlayan Vakıfbank fiyat listesini de paylaştı. EYlül 2021 döneminde bankadan konut alacaklar için ilan edilen konut satış rakamlarına bakıldığında en düşük konutun 38.000 TL'den satışa çıkarıldığı görülüyor. 

1+1, 2+1 ve 3+1 daire alacaklar için ise bankanın fiyat listesi incelendiğinde 41 bin TL'ye 1+1, 52 bin TL'ye 2+1 ve 62 bin TL'ye 3+1 daire satışı yapılacağı görülüyor. 

İşte En Ucuz Konut Fiyat Listesi

vakıfbank eylül 2021 konut satış fiyat listesivakıfbank eylül 2021 konut satış fiyat listesi 5vakıfbank eylül 2021 konut satış fiyat listesi 4vakıfbank eylül 2021 konut satış fiyat listesi 3vakıfbank eylül 2021 konut satış fiyat listesi 2

Vakıfbank'ın ilan ettiği konut satış duyurularına ulaşmak için bankanın gayrimenkul satışı yaptığı sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bankadan ev almak isteyenler için ise süreç iki aşamalı işleyecek. İlk aşamada müşteriler bankanın web sitesi üzerinden başvuruda bulunacaklar. Başvuru işlemleri banka şubeleri yada bankanın internet bankacılığı işlemlerinden tamamlanacak.

İkinci aşamada ise ihaleye katılacak olan vatanşdaşlar tekliflerini verecekler. Vatandaşların verdiği tekliflerin en yüksek teklif olması durumunda ise satış hakkı verilecek. Banka konutları almak isteyenlere özel konut kredisi de sağlayabileceğini ilan etti. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@