Aksaray Eskil TOKİ Kura Sonuçları Çekilişi İsim Listesi Belirlendi!

Aksaray Belediyesi ile TOKİ işbirliğiyle hayata geçirilen Eskil TOKİ evleri için hak sahipleri belirlendi. Eskil TOKİ Kura sonuçları isim listesi çekilişi 2021!

Aksaray Eskil TOKİ Kura Sonuçları Çekilişi İsim Listesi Belirlendi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan yeni konut projeleri için ihale süreçlerini tüm hızı ile sürdürürken bir yandan da daha önce satışa sunmuş olduğu konutlar için hak sahiplerini yapılan kura çekimleri ile belirlemeye devam ediyor.

Bu kapsamda daha önce satışa sunulan TOKİ Aksaray Eskil konut projesi için başvuruda bulunan kişiler arasında noter huzurunda yapılan kura çekimi ile hak sahipleri belirlendi. Pandemi nedeniyle alınan güvenlik tedbirleri kapsamında kura çekilişi seyircisiz olarak yapılırken başvuru sahiplerinin takip edebilmesi adına kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlandı.

TOKİ AKSARAY ESKİL KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI, HAK SAHİPLERİNİN İSİM LİSTESİ BELİRLENDİ!

Noter huzurunda canlı yayında yapılan kura çekimi öncesi TOKİ tarafından yapılan resmi açıklamada "İdaremiz ile Belediye Başkanlığınız işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen Aksaray Eskil 142 Konut projesi kapsamında yer alan toplam 142 adet konutun "Konut Belirleme Kurası" 27 Ağustos 2021 tarihinde saat 11:00'de TOKİ Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede; Corona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde 27 Ağustos 2021 tarihinde saat 11:00'de Noter huzurunda gerçekleştirilecek olan "Konut Belirleme Kurası "SEYİRCİSİZ olarak çekilecektir. Kura çekilişi İdaremiz Sosyal Medya hesaplarından (Youtube, Facebook, İnstagram) adresimizden canlı olarak yayınlanacaktır" ifadeleri ile çekiliş hakkında bilgilendirme yapılmıştı.

Yapılan kura çekimi ile satışa sunulan 142 adet konutun hak sahipleri tek tek belirlenirken ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler ile TOKİ konut satış sözleşmesi imzalanması ile süreç devam edecek.

SONRAKİ HABER