AKYapı 1 Milyar 750 Milyon Liralık Yatırım İle İstanbul'a 3 Yeni Konut Projesi Müjdesi Verdi!

İstanbul'da ev sahibi olmak isteyenlere yeni konut projesi müjdesi geldi. İstanbul Ümraniye konut projeleri ile lansmana özel ev fiyatları sunuldu!

Konut Projeleri 03.12.2021 - 21:44 03.12.2021 - 21:44 Gülcan Özer

Yükselen inşaat maliyetleri nedeni ile İstanbul'da konut projeleri bir süredir rafa kaldırılmıştı. İstanbul Ümraniye konut projeleri arayan kişiler için beklenen müjdeli haber Akyapı tarafından verildi. 23 senedir gayrimenkul sektöründe çok sayıda büyük projeye imza atan Akyapı 1 milyar 850 milyon liralık yatırım kararı ile 3 yeni konut projesini hayata geçireceğini açıkladı. 

İstanbul'da konut fiyatları cep yakmaya devam ederken Akyapı lansmana özel uygun fiyatlarla konut başvurularını almaya başladı. Ümraniye bölgesinde yer alacak Limonlu Bahçe Konakları konut projesi için 850 milyon liralık yatırım kararı alınırken yine firma Büyükçekmecede villa projesi ve Hadımköy'de ise sanayi projesini hayata geçirecek. 

AKYAPI LİMONLU BAHÇE KONAKLARI KONUT PROJESİ DAİRE FİYATLARI KAÇ TL?

Projenin düzenlenen lansman toplantısına katılan AKYAPI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Dinçel proje hakkında bilgilendirmede bulunurken Ümraniye'nin kalbi olarak tanımlanan Alemdağ Caddesi üzerinde yer alan projenin konut ve ticari alanlara sahip karma konut projesi olarak tasarlandığını söyledi. 

Konut fiyatları hakkında da bilgi veren Dinçel "15 blokta toplam 509 daire ve 148 cadde mağazasından oluşuyor. Bloklarımız 6 kat ile 8 kat arası değişiyor ve yatay mimari özelliği taşıyor" diyerek yüzde 25 oranında ön satış yaptıklarını dile getirdi. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinde 36 farklı tipte daire satışa sunulurken konutların metrekare satış fiyatları ise 17 bin 200 liradan başlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@