Albaraka, İhtiyaç Kredisi Oranlarını Düşürdü ! Günde 19 TL Ödeme Yapıp 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Kullabilirsiniz

Son günlerde konut ve taşıt kredisi oranlarını sürekli düşürdüğüne şahit olduğumuz Albaraka Türk, benzer bir stratejiyi ihtiyaç kredisi için de kullanmaya başladı.

Finans 14.10.2021 - 09:35 14.10.2021 - 09:35 Serhat Karaman

Sağlıktan eğitime, mobilya alımından tatil ihtiyaçlarınıza kadar birçok ihtiyacınızı faizsiz şekilde karşılamak için siz de Albaraka Türk’ün eşsiz ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk, ülkemizde faaliyet gösteren en eski katılım bankası olarak faizsiz bankacılık enstrümanlarını gün geçtikçe artırmakta. Nakit para dışındaki ihtiyaçlarınızı Albaraka Türk ihtiyaç kredisi ile satın alabilir, size özel hazırlanan ödeme planları sayesinde taksitlerinizi kolayca ödeyerek nakit para gereksiniminden tamamen kurtulabilirsiniz.

Günde 19 TL Ödeyerek Faizsiz 15.000 TL Kredinizi Hemen Alın

Albaraka Türk ihtiyaç kredisini kullanabilmek için alacağınız ürün ya da hizmetin proforma veya faturasının olması gerekmekte. Satıcıya ödeme yaparak almak istediğiniz ürün veya hizmeti satın alan Albaraka Türk, daha sonra anlaşacağınız oran ve vadeye göre söz konusu ürün veya hizmeti size satıyor. Bu satış sonrası oluşan vadeli borcunuzu taksitlere bölen Albaraka, bu şekilde faizsiz ihtiyaç finansmanı kullanmanızı sağlıyor.

Albaraka Türk’ten 15.000 TL ihtiyaç finansmanı kullanmanız halinde günlük ortalama 19 TL ödemeniz gerekmekte. Aylık bazda ödeme planı oluşturmak isterseniz aylık 591,54 TL ödeme yapmanız gerektiğini bilmeniz yeterli. Bu tutarlar 3 yıl vadeli ihtiyaç finansmanında geçerli. Albaraka Türk’e 3 yılda toplam 21.295,10 TL ödeme yapmış oluyorsunuz.

Farklı Vadelerde İhtiyacınız Olan Tutarı Albaraka Türk’ten Kolayca Alabilirsiniz

Albaraka ihtiyaç finansmanı yalnızca 15.000 TL ile sınırlı kalmamakta, daha az ya da çok tutarda kredi talebinde de bulunulabilmekte. İhtiyaç finansman talebinizi yine 36 ay vade için 20.000 TL olarak revize ederseniz aylık periyotta yapmanız gereken ödeme tutarı 788,72 TL olacak biçimde güncelleniyor. Bu tip bir kredi için bankaya toplamda 28.393,60 TL ödemiş oluyorsunuz. Albaraka Türk ihtiyaç kredisi hizmetinden 3 yıla kadar vade ile yararlanmak istiyorsanız kullanabileceğiniz kredi üst sınırı 50.000 TL olacak. İhtiyaç kredisi talebinizin 50.000 TL’yi aştığı durumlarda maksimum vade sayısı 24 olmakta.

Başvuruda bulunmak üzere Albaraka Türk internet sitesini, internet bankacılığı servisini, mobil uygulamayı ve şubeleri tercih edebilirsiniz. Başvuru esnasında güncel tarihli proforma ya da faturayı bankaya ibraz etmeniz gerekmekte. Banka, en fazla proforma/fatura tutarı kadar ödeme yapmakta ve ödeme doğrudan satıcı hesabına yapılmakta. İhtiyaç kredisi için Albaraka Türk tarafından herhangi bir sigorta yapılmazken yalnızca binde beş oranında dosya tahsis ücreti alınıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@