Albaraka Türk Katılım Bankası 0.95 Kar Payı Oranı İle Araç Finansmanı Kampanyası!

Katılım Bankaları finansman paketleri ile cazip seçenekler sunarken bunlardan biride Albaraka Türk Katılım Bankası oldu.

TAŞIT KREDİSİ 20.01.2020 - 16:02 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Katılım Bankaları finansman paketleri ile cazip seçenekler sunarken bunlardan biride Albaraka Türk Katılım Bankası oldu. Araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik finansman paketi sunan banka yeni bir kampanya başlattı.

Albaraka Türk Katılım Bankası taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak 0.95 kar payı oranı ile araç finansmanı kampanyası başlattı. SIFIR VE İKİNCİ EL ARAÇ ALMAK İSTEYENLERE 0.95 MÜJDESİ GELDİ! Bankaların konut kredisi faiz oranları hızla düşmeye devam ederken araç ve ihtiyaç kredisi paketlerinde de faiz indirimi sürüyor. Araç finansmanı paketinde indirim yapan bankalar arasına katılan Albaraka Türk Katılım Bankası yeni kampanyasını duyurdu. 

Banka 48 ay vadeli taşıt kredisi verirken 01-24 ay vadeli taşıt kredisi başvuruları için yüzde 0.95 oranı ile kredi verirken 25-48 ay vadeli kredi talepleri için ise 0.98 kar payı oranı ile kredi verileceğini duyurdu. Kampanya kapsamında Otorapor “Gold Ekspertiz Paketi” 450 lira yerine sadece 250 liraya alınmasına müsaade edilecek. Buna ek olarak HGS etiketi  ücretsiz verilecek. Avantajlı fiyatlar ile Kasko Sigortasına ek olarak 1 aylık Bireysel Eko Hizmet Paketi de araç finansmanı paketine dahil edilecek. ARAÇ KREDİSİ KULLANILARAK ARABA NASIL SATIN ALINIR?Bankadan kredi kullanarak araba satın almak isteyen kişilerin sıfır araç satın almaları durumunda proforma fatura ile ikinci el araç almaları durumunda ise araç satış sözleşmesi ile bankaya başvuruda bulunmaları yeterlidir. Banka kredi başvuru formu dolduran kişinin kredi notu ve aylık gelirine göre kredi başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@