Albaraka Türk MTV Ödemelerinde Çıtayı İyice Yükseltti! MTV Ödemelerinizde Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatı!

MTV ödemelerini faizsiz bir bankadan yapmak isteyen araç sahipleri, Albaraka Türk’ün yeni kampanyasına fazlasıyla sevinecek.

Finans 04.01.2022 - 16:39 04.01.2022 - 16:39 Gülcan Özer

Albaraka Türk Katılım Bankası, kredi kartı ile yapılacak MTV ödemelerine peşin fiyatına 3 taksit yapıyor. Detayların devamı için haberimizi okumaya devam edin. Albaraka Türk Katılım Bankası, kredi kartı müşterilerine eşsiz bir fırsat sunuyor. Sizde MTV ödemesi yapmadan önce mutlaka bu kampanyaya bir göz atın

Masrafsız bankacılığın en doğru adreslerinden biri olarak lanse edilen Albaraka, kredi kartı ücreti almadığı müşterilerine birçok kurumsal ödemede de fırsat sunmakta. Son olarak MTV ödemelerine ilişkin kampanyasını duyuran Albaraka, birçok ödeme platformundan gerçekleştirilecek işlemde 3 taksit avantajı sağlamakta.

Masrafsız Albaraka Türk Kredi Kartı İle Farkı Hissedin

Albaraka Türk, kredi kartı müşterilerinden hiçbir suretle kredi kartı aidatı ya da masrafı almıyor. Birçok bankada kredi kartı müşterileri beklenmedik masraflarla karşılaşabilirken Albaraka Türk’te böyle bir durumun ortaya çıkması mümkün görünmüyor. Ayrıca birçok kurumsal ödeme için de özel anlaşmalar sağlanabiliyor. MTV ödemelerinizi GİB resmi web sitesinden yaparken Albaraka Türk kredi kartınızı kullanmanız halinde peşin fiyatına 3 taksit yapabiliyorsunuz.

Ayrıca bunun için GİB sitesini kullanmak zorunda da değilsiniz. Albaraka mobil ve Albaraka Türk internet bankacılığı uygulamalarında yer alan ‘’Ödemeler’’ menüsünden de işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme esnasında Albaraka Türk kredi kartınızı seçmeniz yeterli olacaktır. Albaraka ATM’leri ve 444 5 666 Alo Albaraka üzerinden de MTV ödemesi yapmak oldukça kolay. Dilerseniz şubelerden de ödeme yapabiliyorsunuz; fakat yasa gereği ödemelerinizi Albaraka Türk’ten yalnızca kredi kartınızla yapabilmektesiniz.

ALBARAKA TÜRK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Eğer henüz Albaraka Türk’ün ayrıcalıklarla dolu kredi kartlarından birini kullanmıyorsanız hemen yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca hesabınız bulunmuyorsa Albaraka mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek şubeye gitmeden Albarakalı olabilirsiniz. Katılım bankaları arasında en popüler isimlerden biri olan Albaraka, MTV kampanyasını 31 Ocak 2022 tarihine kadar devam ettireceğini açıkladı. Bu tarihler arasında aşağıdaki kanallardan birini kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilir, size sunulan peşin fiyatına 3 taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Ödeme kanalı olarak aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz;

Albaraka Türk şubeleri

Alo Albaraka (444 5 666)

Albaraka Türk ATM’leri

Albaraka Mobil Uygulaması

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@