Albaraka Türk'te Gece Gündüz Demeden Döviz Alın ve Satın! 5/24 Döviz Alım Satımı Şimdi albaFX' de

Sadece gündüzleri değil 24 saat döviz alıp satabileyim diyenlere güzel bir haberimiz var. Albaraka Türk’ün hayata geçirdiği albaFX ile hafta içi 24 saat boyunca döviz, altın ve gümüş alım satımı!

Finans 30.09.2021 - 04:00 30.09.2021 - 04:00 Gülcan Özer

Albaraka Türk, 5/24 döviz alım ve satım kervanına katıldı. Artık Albaraka Türk’teki paranızı geceleri de döviz hesaplarında değerlendirebileceksiniz. Döviz ve altın fiyatları gece düşse de anında müdahale edebilecek, kaybınızı gidermek için sabahlara kadar uykusuz kalmak zorunda kalmayacaksınız.

albaFX ile Komisyonsuz Döviz İşlemi Dönemi Başladı

Albaraka Türk hesabınız varsa hemen mobil cihazınıza albaFX uygulamasını indirin ve internet şifrenizle giriş yaparak uygulamayı anında kullanmaya başlayın. Eğer hesabınız bulunmuyorsa Albaraka mobil uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza indirin ve müşteri ol seçeneğini tıklayarak görüntülü görüşme ile hesabınızı vakit kaybetmeden açın.

T.C kimlik kartı ve NFC özelliği bulunan cep telefonunuzla çipli kimlik kartınızı sisteme tarayıp bilgilendirme formunu doldurun ve görüntülü görüşme yaparak hesabınızı hemen açın. Eğer bu özelliklere sahip değilseniz kurye yoluyla evinize kadar gelecek sözleşmeye tek bir imza atarak ya da Albaraka Türk şubelerini ziyaret ederek de hesabınızı açabilirsiniz.

Hesap açılışının ardından telefonunuza gelen internet bankacılığı şifresiyle bilgisayar, cep telefonu ya da tablet aracılığıyla internet bankacılığına girin ve yatırım işlemleri menüsünden albaFX uygulamasında kullanmak istediğiniz hesapları hemen tanımlayın. Daha sonra hesabınıza göndereceğiz TL ya da döviz ile hafta içi her saat işlem yapabilirsiniz.

albafx

Albaraka Türk ile Masrafsız Bankacılığın Keyfine Varın

albaFX uygulamasında müşteriye özel kurlar sayesinde piyasa fiyatlarına göre daha uygun kurlarla işlem yapabilirsiniz. Ayrıca Albaraka Türk’te hesap işletim ücreti, EFT ve havale masrafı, kart aidatı gibi ücretlere de yer yok. Dilediğiniz zaman hesabınızdaki parayı başka bankada bulunan hesabınıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

albaFX ile sadece döviz işlemlerinizi değil, altın ve gümüş alım satım işlemlerinizi de 5/24 gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin hiçbiri için komisyon ödemenize gerek yok. Sadece size tanımlanan limitler dahilinde alım ve satımınızı yapacak, dilediğiniz zaman para transferlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@