Albaraka'dan Gençlere Özel Bankacılık Sistemi Trend! Masraf Yok, Avantaj Çok

Albaraka Türk Trend uygulaması ile gençlere özel fırsatlar sunuyor. Gençlere özel bankacılık sistemi ile artık gençlerde finansal ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılayabilecekler.

Emlak Haberleri 20.10.2021 - 17:00 20.10.2021 - 17:00 Gülcan Özer

Albaraka Türk, gençlere özel yeni bankacılık uygulamasını hayata geçirdi. 18-25 yaş arasındaki gençleri Albaraka Türk’te avantajlarla dolu bir serüven bekliyor.

Albaraka Trend adıyla hayata geçirilen bu proje kısa süre içerisinde yoğun ilgi göreceğe benziyor. Siz de 18 ile 25 yaş aralığındaysanız Albaraka’nın birbirinden avantajlı özellikleri barındıran yeni nesil bankacılık hareketine katılın.

Trend Dünyasına Adım Atanları Neler Bekliyor?

Albaraka Trend dünyasına adım atmak için şubeden ya da mobil uygulamadan hızlı başvuruda bulunabilirsiniz. T.C kimlik kartınız ve NFC özellikli bir akıllı telefonunuz varsa bulunduğunuz yerden Albaraka Mobil uygulamasını indirerek ister görüntülü görüşme ile ister kurye süreciyle Albaraka Trend hesabı açabilirsiniz. Görüntülü görüşme sonrasında herhangi bir belge imzalamadan, kurye sürecinde ise kurye ile ayağınıza kadar gelecek sözleşmeyi imzalayarak hemen Albaraka Trend’li olabilirsiniz.

Albaraka Trend hesabınızı açtıktan sonra birçok avantajın kapısı da sonuna kadar açılacak. Albaraka Mobil uygulamasını kullanarak ücretsiz para transferi yapabilecek, fatura ve benzeri ödemelerinizi de ek bir ücret ödemeden gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca para biriktirmek isteyen gençlere özel kâr paylaşım oranlarından faydalanmak da cabası. Eğitim hayatınız devam ederken küçük de olsa birikim yapmayı düşünüyorsanız size özel oranlarla katılım hesabı açabilir, geleceğe yatırımınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Trend müşterileri Albaraka Türk çatısı altında gerçekleştirilecek döviz işlemlerine de masraf ödemiyor. Ayrıca hesap işletim ücreti ya da hesap kartı ücreti gibi masraflara da Albaraka Trend’de yer yok. Albaraka Trend müşterileri, Albaraka’nın ortağı olduğu Katılım Emeklilik tarafından sağlanan hizmetlerden de avantajlı bir şekilde yararlanabiliyor. Başta bireysel emeklilik olmak üzere Katılım Emeklilik tarafından sağlanan tüm hizmetlere kolay erişim, pratik ödeme ve anında iletişim kurabilme olanağına kavuşuyorsunuz.

Trend dünyasının tüm avantajlarından yararlanmak için hemen en yakın Albaraka Türk şubesine giderek başvuruda bulunabilir ya da Albaraka Mobil aracılığıyla şubeye bile gitmeden hesabınızı oluşturabilirsiniz. Albaraka Trend hesabınızı oluşturduktan sonra gençlere özel kampanyalardan da anında haberdar olabileceksiniz. Kısa süre içerisinde Trend müşterilerine özel kampanyalar ardı ardına gerçekleşecek. Bu kampanyalardan yararlanmak için önleminizi alın ve Trend hesabınızı açarak şimdiden hazırlıklarınızı tamamlayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@