Albaraka'dan Yeni Yıl Çekilişi! iPhone 13, Apple Watch SE ve XIOMI Pro 2 Elektrikli Scooter' dan Biri de Sizin Olabilir

Albaraka Türk, yıl başı için yapacağı çekilişin detaylarını müşterileri ile paylaştı. Birbirinden değerli hediyeler dağıtmayı planlayan Albaraka Türk’ün çekilişine katılmak oldukça kolay.

Finans 03.12.2021 - 23:34 03.12.2021 - 23:34 Gülcan Özer

Albaraka hesabınız olmasa bile şubeye uğramadan birkaç dakikanızı ayırarak hesabınızı açabilir, hiçbir masraf ve komisyon ödemeden çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Katılım bankacılığı sektörünün önemli isimleri arasında yer alan Albaraka Türk, 2022 yılına girmeden önce müşterilerini sevindirecek bir haber paylaştı.

Albaraka Türk müşterileri, Albaraka mobil uygulamasını kullanarak çekiliş hakkı elde edebilecek. Üstelik Albaraka mobil uygulamasında farklı işlemler yaparak çekiliş hakkınızı arttırma şansına sahipsiniz. Diğer detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

İşlem Yaptıkça Çekiliş Hakkı Kazanın, Hediye Kazanma Şansınızı Artırın

Albaraka mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyanın ilk şartını tamamlayabilirsiniz. Albaraka resmi web sitesinden ya da mobil uygulama üzerinden ‘’Müşteri Ol’’ seçeneğini kullanarak yeni hesap açanlar, mobil şubeye en az 1 defa giriş yapmaları halinde 3 adet çekiliş hakkı kazanmış olacak.

Para transfer işlemlerinin her biri de kullanıcılara 1 adet çekiliş hakkı kazandıracak. Ödemeler menüsünde yer alan işlemlerin kazandıracağı hak sayısı da 1 olacak. Her bir Albaraka müşterisi, kampanya süresince toplamda 10 adet çekiliş hakkı elde edecek. Mobil uygulamada gerçekleştireceğiniz işlemlerle beraber çekiliş hakkınızı arttırabilir, böylece hediye kazanma şansınızı da yükseltebilirsiniz.

Kampanyada 3 farklı kişiye iPhone 13, 3 farklı kişiye Apple Watch SE ve 3 farklı kişiye XIOMI Pro 2 Elektrikli Scooter verilecek. Siz de bu birbirinden özel ödüllerden birini kazanmak için şansınızı deneyebilirsiniz. Albaraka Türk müşterileri, ek bir işlem yapmadan mevcut şifreleri ile kampanyaya katılabilirler. Şifrenizi unuttuysanız müşteri hizmetlerini arayarak, şubeye gidip yeni şifre talebinde bulunarak ya da şifremi unuttum özelliği ile mobil ve internet sitesi üzerinden şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Kazanan talihliler 11 Şubat 2022 tarihinde belirlenecek olup sonuçlar hem Albaraka resmi web sitesinde; hem de Diriliş Postası Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Çekiliş hakkı kazanmak için herhangi bir ücret ya da komisyon ödemenize gerek yok. Bu kampanyadan hiçbir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Ayrıca mobil şubeden gerçekleştirilecek havale, EFT ve fatura ödeme işlemlerinden de komisyon alınmamakta.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@