Aleyna Tilki Dudak Uçuklatan Fiyata Ev'leniyor! Rezidans Dairenin Aylık Aidati Bile 10 Bin TL

Genç yaşında büyük bir şöhrete ulaşan Aleyna Tilki şarkı, reklam ve film çalışmalarından elde ettiği kazancını gayrimenkul yatırımı yaparak değerlendirmeye devam ediyor.

Emlak Magazin 06.12.2021 - 08:23 06.12.2021 - 08:23 Gülcan Özer

Dillere plesenk olan çok sayıda hit şarkıya ses veren Aleyna Tilki, yeni şarkı çalışmaları için gittiği Amerika'da dönüşe hazırlanıyor. Güzel yıldız çalışmalarına aralıksız devam ederken bir yandan da kazançlarını değerlendirmek için gayrimenkul yatırımı yapmayı sürdürüyor. 

Takvim Gazetesi tarafından yapılan habere göre Aleyna Tilki Ev'leniyor! Amerika'da albüm çalışmalarına tüm hızı ile devam eden Aleyna Tilki bir yandan da kendisine rezidans daire arayışına başladı. 

ÜNLÜ REZİDANSA TAŞINACAK! EN UCUZ REZİDANS DAİRENİN FİYATI 20 MİLYON LİRA! 

Aleyna Tilki kendisine rezidans daire almak için kolları sıvarken İstanbul' da ünlülerin tercihi olan süper lüks bir rezidans projeden daire arayışına başladı. Güzel yıldızın ev almaya niyetlendiği rezidans projede en ucuz daire fiyatı 20 milyon liradan başlarken ev fiyatlarının 45 milyon liraya kadar çıktğı belirtiliyor. 

Projede yer alan daireler süper lüks özellikleri ile dikkat çekerken projedeki konut fiyatları kadar aidat ücretleri de çok konuşuluyor. Rezidansın aidat ücretinin bile aylık 10 bin TL olduğu belirtiliyor. Aleyna Tilki son olarak gitmiş olduğu Dubai tatili ile gündeme gelmiş, ünlü şarkıcının paylaştığı pozlar günlerce magazin basınının gündeminden düşmemişti. 

aleyna tilki dubai tatili

Amerika dönüşü yeni evine geçmek isteyen Aleyna Tilki'nin bu nedenle aceleci davrandığı, gezmiş olduğu daireler arasında bir karar vererek alımı gerçekleştireceği iddia edildi. Ünlü yıldız yeni evi için eşya bakmaya da başlarken evinin dekorasyonunu kendisinin yapmak istediği konuşuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@